×
Салонам

Вапоризатори

Ефективний вапорізатор купити варто кожному власнику салону або клініки. Використовуючи ароматерапію, фітопрепарати та унікальні регулювання пари і озону, досягається ідеальний рівень розпарювання шкіри обличчя, що стане запорукою для успіху наступних процедур.

Вапоризатор модель 88

3200 грн.
Придбати
Вапоризатор модель 88
Портативний вапоризатор F-18
Портативний вапоризатор F-16 професійний апарат з датчиком контролю води.
Настільний вапоризатор NV-168 має функцію озонування.
Дозволяє якісно розпарити шкіру обличчя для проведення чистки, зволожуючих масок. Додаткова насадка-капюшон для голови, дозволяє використовувати вапоризатор для трихолог. Активні компоненти посилено вбираються шкірою голови і дають лікувальний, відновлюючий ефект.
Особливості вапоризатора: пластикова колба, пластмасовий корпус, насадка у формі квітки.
Професійний апарат для косметологічних процедур. Включає в себе функції: вапоризації - розпарювання і лампа-лупа- збільшення + підсвічування.

Вапоризатор H1106

5150 грн.
Придбати

Додаткові опції вапоризатора H1106:

  • особлива конструкція дозволяє застосовувати його для ароматерапії з використанням будь-яких фруктових і трав'яних сумішей;
  • наявність знезаражувальною озонової лампи;
  • можливість регулювати інтенсивність і температуру пари;
  • цифровий таймер для чіткого дотримання тривалості процедури.

Вапоризатор AS-1102

4700 грн.
Придбати
пластикова база; металевий корпус з подвійною ізоляцією (блок вапоризатора); скляний резервуар для води; механічне управління; функція озонування; функція аромотерапії; таймер;

Вапоризатора UMS-M2

4700 грн.
Придбати
Вапоризатора UMS-M2
Апарат для розпарювання шкіри обличчя AS-8707

Вапоризатор 02-98В

3130 грн.
Придбати
Вапоризатор призначений для розпарювання особи з використанням ароматерапії, фітотерапії + регулювання пара, таймер, озон, скляна колба в захисному кожусі, вільний поворот сопла з парою.
Вапоризатор призначений для розпарювання обличчя з використанням ароматерапії, фітотерапії + регулювання пара, таймер, озон, скляна колба в захисному кожусі, вільний поворот сопла з парою.