×
Салонам

Стерилізатори

Стерилізатори

Сучасний споживач косметологічних послуг вимагає не тільки якісного, але й безпечного сервісу. Тому так важливо для кожного салону краси мати власні можливості для швидкого і надійного знезаражування інструментів. Кращим вибором буде стерилізатор, купити який можна у нас. Можна підібрати різні пристрої: від компактних кварцитових стерилізаторів до об'ємних агрегатів. Доступно декілька видів стерилізації - опромінення ультрафіолетом, суховоздушная обробка, очищення ультразвуком.

Кварцовий високотемпературний стерилізатор застосовується для стерилізації манікюрного, педікюрного, косметологічного, стоматологічного інструменту, перукарських ножиць.
Кварцовий високотемпературний стерилізатор застосовується для стерилізації манікюрного, педікюрного, косметологічного, стоматологічного інструменту, перукарських ножиць.
Комплект змінних кварцових кульок
Ультразвукова ванна-очищувач мод. 1200 JP
Ультразвукова ванна модель 2500
Сухожаровой стерилізатор призначений для стерилізації інструментів і предметів з металу, скла та ін. Матеріалів, стійких до впливу високої температури, за допомогою сухого гарячого повітря, нагрітого до температури 160-200°С.
Кварцитовий стерилізатор XD-001 (корпус - метал, цифровий індикатор температури)
Кульковий кварцовий стерилізатор XDB-003
Кварцитовий стерилізатор XD-002

Нагрівач рушників 23 А

4500 грн.
Придбати
Нагрівач рушників 23А призначений для нагріву та стерилізації рушників, для бактерицидної обробки виробів з пластмаси, скла та ін. Матеріалів, які не можуть піддаватися впливу високої температури: щітки, кисті, спонж, гребінці, бактерицидної обробки виробів за допомогою ультрафіолетового випромінювання, а також для зберігання стерильного інструменту.
Ультразвукова ванна модель 4820 - чудовий ультразвукової очищувач з режимом нагріву, який буде підтримувати чистоту ваших інструментів і убезпечить вас і вашого клієнта від заражень різними бактеріями. Подовжений резервуар внутрішньої ємності виконаний з нержавіючої сталі і дозволяє проводити очищення великих предметів.
Ультразвуковий очищувач Codyson CD-4821- 2,5 літра очистить ультразвуком всі ваші ручні інструменти з отворами, заглибленнями і обертовими сполуками. Очищення призначене тільки для виробів з металу: ножиці для кутикули, ножиці для кутикули, щипці, кусачки, пилок, насадкок для фрезерів, борів, фрез, голок для татуажу і т.д. Також Codyson CD-4821 очищає деталі складної конфігурації, точної механіки, ювелірні вироби, друковані плати електронної техніки, скляні вироби та багато іншого від різних забруднень.

Сухожарова шафа NV-210

3850 грн.
Придбати
Сухожарова шафа NV-210 призначений для дезінфекції манікюрних і педикюрних інструментів. Внутрішній блок термічного стерилізатора виготовлений з нержавіючої сталі. Забороняється заносити в пристрій є спеціальний знімний контейнер для зберігання і стерилізації інструментарію.
Пристрій для стерилізації АВТОКЛАВ класу B модель LAFOMED має бак на 12 літрів.
Кварцовий стерилізатор застосовується для стерилізації манікюрного, педікюрного, косметологічного, стоматологічного інструменту, перукарських ножиць.
Стерилізатор кварцовий XDQ-501 призначений для стерилізації металевих виробів під впливом високої температури.
Ультрафіолетовий стерилізатор YM-9003
Ультразвукова стерилізація визнана одним з найбільш ефективних і безпечних методів чистки.
Ультразвуковий стерилізатор VGT -1000 International оснащений цифровим дисплеєм, на якому ви можете відрегулювати час стерилізації.
За допомогою ультразвукових хвиль (частота вібрації 42 кГц) створюються вібрації рідини. Саме так ультразвукова мийка очищає інструменти навіть в самих важкодоступних місцях. Ультразвукова ванна оснащена керамічним нагрівальним елементом і функцією дегазації. Резервуар для очищення інструментів виготовлений з нержавіючої сталі і розрахований на обсяг 600 мл.
Нагрівач рушників 2-х камерний 8845 підійде для використання в салонах краси і СПА-комплексах.
Ультразвуковий очищувач VGT-2120 QT - зручний габаритний прилад. У ньому у вас з'явиться можливість одночасно очистити велику кількість інструментів. Професійний прилад простий в роботі, оснащений зручними ручками для переміщення, а також зливом води. Ви легко зможете відрегулювати температуру нагрівання води за допомогою термостата, а також задати необхідний час очищення за допомогою таймера.
Ультразвуковий очищувач VGT-2013QT дбайливо очищає будь-який інструмент або насадку. На відміну від механічного чищення, ультразвукова - НЕ затупляє робочу частину інструменту, продовжує його термін експлуатації, захищає від ризику зараження аерозолями з мікроорганізмів. Також ультразвукової очищувач VGT-2013QT усуває забруднення навіть з важкодоступних місць.
Ультразвуковий очищувач VGT-1990QT - професійний прилад. Цей апарат дозволить очищати велику кількість інструментів. Ультразвуковий очищувач VGT-1990QT оснащений зручними ручками для переміщення і зливом води. Прилад простий у використанні, незамінний в салоні краси або манікюрному кабінеті.
Ультразвуковий очищувач VGT-1910QT - апарат для професійного очищення інструментів і насадок. Такий прилад продовжить службу вашого інструменту, адже на відміну від очищення щіткою, не пошкоджує і не затупляє робочу частину інструменту. Ще одна перевага ультразвукового очищувача VGT-1910QT полягає в тому, що такий апарат дозволить очистити бруд, залишки шкіри навіть з важкодоступних місць, де звичайна щітка буде безсила.
Ультразвуковий очищувач VGT-2000 - професійний прилад для якісної дезінфекції різних інструментів. Іонізатор впливає на різний матеріал максимально дбайливо. Такий апарат використовують навіть для стерилізації ювелірних виробів, окулярів і годинників, предметів особистої гігієни (зубні щітки, бритви, протези).
Ультразвуковий очищувач KMH1-6501 простий у використанні, а кінцевий результат перевершить звичайні методи стерилізації. Принцип дезінфекції ультразвуком полягає в тому, що в процесі вібрації на поверхні інструментів з'являються крихітні бульбашки, які потім лопаються. Звільнена енергія очищає навіть складні і дрібні деталі вашого інструментарію.
Стерилізатор кварцитовий блок і ємність метал YM-9008A - найшвидший прилад для дезінфекції ваших інструментів. Для того, щоб вбити всі мікроби, вам досить буде помістити інструменти в резервуар всього на 20-30 секунд.
УФ стерилізатор подвійний Germix YM-9001B для манікюрного, перукарського і косметологічного інструменту.
Гласперленовий кульковий стерилізатор Beauty UMS для манікюрного інструменту (термічний, настільний) використовується для високотемпературної обробки, перукарського, педикюрних-манікюрного і косметологічного інструментів безпосередньо перед застосуванням.

Стерилізатор УФ YM-9001A

1045 грн.
Придбати
Стерилізатор ультрафіолетовий. Стерилізатор косметологічний, камера для зберігання стерильного інструменту.

Стерилізатор УФ YM-9006

1280 грн.
Придбати
Стерилізатор косметологічний, камера для зберігання стерильного інструменту.

Стерилізатор УФ YM-9007

1100 грн.
Придбати
Стерилізатор, камера для зберігання інструментів з УФ лампою 15 Вт.
Нагрівач - стерилізатор для рушників UMS Beauty. Забезпечує температуру нагрівання 70 градусів, час нагріву 20 хвилин.