×
Тренажери

Тренажери для преса

Тренажери для преса

Сьогодні як чоловіки, так і жінки хочуть мати красиве і струнке тіло. Звичайно, лежачи на дивані і беручи чудо-таблекі для схуднення, ви нічого не доб'єтеся. Для досягнення бажаного результати обов'язково необхідні фізичні навантаження і правильне харчування.

В будь-яку силову тренувальну програму обов'язково входить комплекс вправ для зміцнення м'язів преса. Підтягнутий, плоский живіт з чітко накресленими кубиками черевного преса, це не тільки привабливо, але й просто необхідно для підтримки корпусу у вертикальному положенні. Сьогодні зовсім не обов'язково ходити в дорогі тренажерні зали, щоб стати володарем привабливого, рельєфного живота, досить придбати тренажер для преса і регулярно користуватися ним будинку.

Такий тренажер є вузькоцільовий, має дуже просту конструкцію, його легко збирати і розбирати, він не займає багато місця. Він допоможе вам підтримувати в тонусі ті групи м'язів, які в обов'язковому порядку повинні бути підтягнутими і міцними. При заняттях на такому тренажері, ваше тіло буде знаходитися в правильному положенні, при цьому буде забезпечена додаткова підтримка шиї і попереку.

У нашому магазині ви зможете придбати тренажер за демократичними цінами, займаючись на якому в будь-який зручний час, ви станете власником плоского і красивого живота.

Тренажер для преса AB KING Pro DH 8150 / AK001
Тренажер для преса AB Rocket HO1008 / YW002
Тренажер для преса Дуга YW007
Ab Coaster - революційна новинка для розвитку м'язів черевного преса! Найефективніший фітнес тренажер для розвитку м'язів черевного преса! Тренування на Ab Coaster дають можливість розвивати всі м'язи черевного преса: при прямому положенні платформи задіюються пряма м'яз живота, при повороті платформи в одну зі сторін - косі м'язи. Все це підвищує ефективність роботи всіх м'язів черевного преса. Завдяки тому, що платформа рухається по дугоподібним направляють, а людина впирається на коліна та лікті, немає непотрібного навантаження на поперек, при цьому чудово тренується прес.