×
Салонам

Термоодеяло

Термоодеяло

Сучасна косметологія активно використовує результати сучасних наукових розробок, серед яких особливо актуально дослідження благотворного впливу тепла на організм людини. Встановлено, що теплова терапія активізує регенераційні механізми людського тіла, омолоджує епітеліальний шар шкіри, знижує відчуття болю і знімає спазми в м'язах, з тієї простої причини, що тепло здатне проникати вглиб тканин. Завдяки цьому, в практиці косметологів з'явилося ексклюзивне обладнання - термоодеяло з усіма цими функціями.

Це пристрій породжує інфрачервоне випромінювання, терапевтичний ефект якого визнано навіть у медичній галузі. З його допомогою можна домогтися також певного роду релаксації для організму в цілому. Термоодеяло в Києві досить просто придбати, ми пропонуємо скористатися пропозицією онлайн-магазина нашої організації. Тільки тут доступні товари провідних виробників, що використовують новаторські технології виробництва і гарантують тривалу експлуатацію своєї продукції. А ціни доступні для всіх категорій покупців. Тепер термоодеяло в місті Київ купити можуть усі бажаючі.

Термомат з підігрівом мод. 117
Термоодеяло для термотерапії і обгортань мод. 9003

Термоодеяло 9003В

10900 грн.
Придбати
Термоодеяло для термотерапії і обгортань 9003В

Термоодеяло 8003

9990 грн.
Придбати
Термоодеяло для термотерапії і обгортань 8003

Термоодеяло Milano B-8312

5950 грн.
Придбати
Термоодеяло Milano - було створено і спеціально обладнане для процедур, під час яких необхідно підтримувати певну температуру.

Термоодеяло YM-8308

7110 грн.
Придбати
  • Напруга пітаянія 220-240В
  • Частота електромережі 50Гц
  • Споживана потужність 30-200 Ватт
  • Розміри термоодеяла 180 х 190 см
  • Вага комплекту в упаковці 5,1 кг
  • Колір - сріблястий
  • Плавне регулювання температури одночасно по всій площі в двох температурних зонах ковдри в інтервалі 40-45 С
Купуйте якісне та доступне за ціною термоодеяло S-777 з інфрачервоною терапією. Ця модель користується великою популярністю у фахівців Україну.
Термоодеяло Оверлайн 9530. Зовнішня оболонка виконана з вологонепроникною і брудовідштовхуючимзносостійкої тканини. Конструкція виробу забезпечує збереження форми і спрямоване виділення тепла при довготривалій експлуатації.