×

Усі товари

Товари. Масажне устаткування: масажні крісла, масажні подушки, універсальні масажні накидки для атомобіля та дому, масажери для ніг, для голови, для очей, масажні пояси та ін. Товари компанії Casada. Кліматичне обладнання: обігрівачі, іонізатори, очищувачі, зволожувачі повітря та ін. Товари компанії ZENET

Масажери та масажне обладнання: масажні кресла, масажні подушки, універсальні масажні накидки для атомобіля та дому, масажери для ніг, для голови та іншы масажери. Товари компанії Casada
Тренажери для будинку допоможуть Вам завжди бути в формі. Мати гарну фігуру це просто! Купуйте для себе тренажер для будинку, який підходить саме Вам. Ми пропонуємо найкращі тренажери від кращих виробників, здійснюємо доставку по всій Україні. Кожен для себе зможе підібрати в нашому магазині кардиотренажер, будь то бігова доріжка, велотренажер або орбитрек. Якщо Ви сумніваєтеся який вибрати, наші менеджери з радістю допоможуть Вам підібрати тренажер для занять вдома. Дзвоніть, відповімо на Ваші питання 050-131-75-33.
Вашій увазі пропонуються: інноваційні апарати для косметологічних процедур, спа-капсули, соляні капсули, гідромасажні ванни, солярії, столи для таласотерапії і масажу, перукарське обладнання, а також різні витратні матеріали та косметика.
Кліматичне устаткування: іонізатори, очисники повітря зволожувачі повітря, обігрівачі та ін.
Жоден будинок, квартира, офіс і будь-яке інше приміщення, в якому тривалий час перебувають люди, не може обходитися без фільтра для води. Стан води на сьогоднішній день, на жаль, перебуває в жалюгідному стані. В результаті того, що при очищенні води від різних бактерій та інфекцій використовується хлорка, страждає дуже багато людей. Крім того проточна вода в кранах забруднена різним сміттям, іржею від труб і так далі.
Кулери для води: настільні кулери, підлогові кулери
Інші товари. Товари для здоров'я MedicalYaung