×
Салонам

Пресотерапія

Масажер для ніг Axiom Air Boots - це інноваційний компактний апарат, за допомогою якого сеанси пресотерапії литкових м'язів і стоп можуть виконуватися в домашніх умовах. Yamaguchi Axiom Air Boots імітує ручний лімфодренажний масаж.
Апарат для пневмокомпресійна масажу призначений як для професійного використання в салонах краси, центрах корекції фігури, клініках, так і для індивідуального застосування в домашніх умовах.
Апарат для пресотерапії моделі 8330, не дивлячись на компактні габарити і низьке енергоспоживання, є багатофункціональним обладнанням, що поєднує в собі такі функції, як схуднення, виведення токсинів з організму, масаж і багато іншого.
Апарат для пресотерапії 9102 призначений для професійного застосування в салонах, клініках краси і центрах корекції фігури.

Апарат пресотерапії 8320Т

41500 грн.
Придбати
Апарат пресотерапії 48 каналів 8320Т впливає на лімфотіческіх систему стисненим повітрям, що подається через повітроводи в 48 каналів костюма. Це метод фізіотерапії є спосіб механічного здавлювання тканин, в результаті якого відбувається витіснення з них накопичилася позаклітинної рідини. Власне, така методика називається - лімфодренаж. Апарат пресотерапії на 48 каналів 8320Т дозволяє максимально опрацювати тіло і стане відмінним конкурентною перевагою серед інших салонів і кабінетів з 16 або 18 канальними апаратами.
Апарат пресотерапії New 8310Н є високоефективним обладнанням для салону краси. Призначений для корекції обсягів тіла, поліпшення фізичного стану і лікування різних захворювань. Пресотерапія відноситься до фізіотерапевтичних процедур і апаратних методик масажу. Лікувальний і оздоровчий результат досягається завдяки впливу стисненого повітря на тканини, який подається через секції костюма.
Професійний апарат пресотерапії Air-Press A1 (8310A).
Апарат пресотерапії Air-Press C2T - професійне обладнання для проведення процедур лімфодренажу. Даний апарат особливо ефективно використовувати в комплексі з іншими процедурами корекції фігури, в програмах лікування целюліту.
Повноцінний комплект манжет для пресотерапії це комплексний підхід до усунення естетичних і фізичних вад. Інфрачервоні випромінювачі вбудовані в усі частини пневматичних манжет. Вони підключаються автономно або в комплексі з Прессомассаж. Так як секції роздільні і додатково наділені фіксують липучками в найширшій частині, костюм підійде клієнтам з різними параметрами зростання і габаритів. Всі камери виготовлені з теплостійких медичного TPU.
Ефекти від впливу пресотерапії: прискорюється виведення з організму надлишків рідини і шкідливих речовин відновлюється водний баланс нормалізується циркуляція лімфи і міжклітинної рідини.
Пресотерапія (або прессомассаж) - це процедура, застосовувана з метою позбавлення від целюліту і надмірної ваги. Крім того пресотерапія є прямим показанням для лікування і профілактики судинних порушень, набряклості ніг, тромбозу.
Процедури пресотерапії засновані на методі лимфодренажа, завдяки чому з організму виводяться токсини, перероблені речовини, зайва рідина. Сеанс процедур пресотерапії сприяють лікуванню варикозного розширення вен, стимулює схуднення, покращує форми в проблемних ділянках тіла. У комплект апарату входить спеціальний 16-ти канальний костюм, в який надходить стиснене повітря.
Апарат пресотерапії і міостімуляциі Air Press ET професійне обладнання в салон краси або центр корекції фігури.
Професійний комбайн для комплексної корекції фігури Air Press DT. Апарат включає в себе всі необхідні функції для швидкого і тривалого ефекту в процедурах моделіованія контурів тіла, програмах антіейдж і комплексних методах схуднення.
Пресотерапія сприяє нормалізації роботи лімфатичної системи, завдяки чому з організму виводяться надлишки рідини, і відновлюється водний баланс. Також поліпшується венозний кровообіг і активізуються обмінні процеси в тканинах.
Апарат пресотерапії 3 в 1 Е + Air-Press DS - це комплексний підхід до безпечного і ефективного схуднення.
Пресотерапія (або прессомассаж) це процедура, застосовувана з метою позбавлення від целюліту і надмірної ваги. Крім того пресотерапія є прямим показанням для лікування і профілактики судинних порушень, набряклості ніг, тромбозу.
Найбільш затребуваними нішами на косметичному ринку послуг в даний час є догляд за шкірою обличчя і за шкірою тіла. Догляд за шкірою тіла зазвичай поєднується з масажем і боротьбою з целюлітом і ожирінням. Причому більш швидким варіантом повернення вкладень в косметичний бізнес, є апаратна косметологія. Причому сучасні косметичні апарати перетворилися з вузькоспеціалізованих в багатофункціональні. Таким апаратом, з якого можна почати свій бізнес у цій галузі послуг, є апарат пресотерапії S 170 ES.
3D Press - ультрасучасний апарат, що виконує процедуру пресотерапії. Модель, представлена ​​в цьому підрозділі, максимально укомплектована, повністю задовольнить як персонал вашого салону краси, так і клієнтів. Новітні технології дозволяють за допомогою сорока восьми каналів забезпечувати максимальний результат лімфадренажа і прессомассажа.
Апарат для пресотерапії, дренажу венозної і лімфатичної систем AIRMOON PRO 3 ™ (BlueMoon, Італія). Є в наявності! Апарат для пресотерапії призначений для видалення надлишків позаклітинної рідини. Покращує відтік венозної крові й лімфи, ліквідує набряклість і застійні явища. Вважається одним з кращих апаратів, присутніх в даний момент на ринку.
Апарат пресотерапії S 170 C1S. Нова модель апарату пресотерапії останнього покоління має 14 повітряних подушок, 3 автоматичні програми роботи по тілу: Сліммінг 1, Сліммінг 2, Лімфодренаж.
Aппарат пресотерапії S 170 A. 8-ми канальний костюм має окремі сектори для ніг, рук і поперекової області.
Унікальний апарат пресотерапії нового покоління має 14 повітряних подушок, 3 автоматичні програми роботи по тілу: Сліммінг 1, Сліммінг 2, Лімфодренаж.
Aппаратом пресотерапії S 170 D. Інноваційний підхід до процедур корекції фігури.
Апарат пресотерапії S 170 С2S. 16-ми канальний костюм має окремі сектори для ніг, рук і поперекової області, а також прес-ковдра для загального обгортання і масажу. Блок живлення і управління дуже зручний і портативний.

Апарат прессомассаж S-170

25200 грн.
Придбати
Апарат пресотерапії UMS краси UMS-170: конструкція Апарат для прессомассаж UMS краси UMS-170 (також прессомассаж або пневмомасажу) - впливає на лімфатичну систему стиснутим повітрям, що подається через спеціальний костюм, яке дозується комп'ютером. Апарат для пресотерапії UMS краси UMS-170 являє собою костюм, який може складатися з штанів і / або куртки. Такий масаж дозволяє позбутися набряків, значно зменшити обсяги тіла, тому що проводиться активний лімфодренаж, який забезпечує за рахунок послідовної ритмічної стимуляції м'язів рух лімфи.