×
Массажные кресла

Масажне крісло OSIS - Atlant.

32000 грн.
Придбати
Масажне крісло OSIS - Atlant.

Перевага масажного крісла Atlant:

 • Atlant виконує всі види масажу спини: Шиацу, розминка, поплескування, биття, комбінований (розминання і поплескування одночасно), вібромасаж.
 • Перед масажем проходить процес сканування - чотирьох роликовий масажний механізм вивчає індивідуальні особливості Вашого організму, що робить масаж більш ефективним.
 • Можливість зміни швидкості масажу (5 рівнів).
 • Можливість зміни висоти роликів за рівнем шиї і плечей (10 рівнів).
 • При масажі способом поплескування, шиацу і постукування, можна встановлювати 3 рівня ширини впливу роликів по ширині спини.
 • Функція висунення відділення для ніг вперед / назад
 • Ви можете регулювати підніжку по довжині. Ця функція максимально зручна для високих людей, а також вона дозволяє отримати якісний масаж ніг користувачам із звичайним ростом.
 • Крісло має два режими управління: автоматичний і ручний
 • 7 автопрограм: загальний масаж всієї верхньої частини тіла (масаж всієї спини та попереку, масаж шиї), масаж комірцевої зони, масаж поперекового відділу, комфорт (розслабляє м'язи), релакс (стимулює кровообіг), зняття болю ( глибокий точковий масаж для розслаблення і зняття болю в м'язах), зняття втоми (знімає втому і підтримує тонус).
 • Ручний режим забезпечує можливість самостійного вибору виду масажу, його інтенсивність, швидкість і область впливу.
 • Масаж нижньої частини тіла (масаж сідалища, стегон, литок, гомілок і акупунктурний масаж стоп).
 • Функція повітряно-компресійного масажу нижньої частини тіла забезпечується 32 повітряними камерами.

Загальний масаж всієї верхньої частини тіла
Ця автопрограми призначена для масажу спини, шийного і поперекового відділу. Четирехроліковий масажний механізм влаштований таким чином, щоб охопити всі найбільш активні точки спини. Масаж спини використовується з давніх часів. Вперше його почали застосовувати в Стародавньому Китаї. Доведено, що після масажу спини покращується імунітет, стан крові, заспокоюється нервова система, пожвавлюється робота внутрішніх органів, з'являються позитивні емоції.

У масажному кріслі враховуються всі прийоми і техніка проведення масажу. При масажі виконуються наступні прийоми:

• Розтирання;
• Погладжування;
• Шиацу;
• Поплескування;
• Постукування;
• Комбінований масаж (поплескування і розминання одночасно);
• Вібромасаж.

При проведенні масажу всі прийоми поперемінно чергуються, при цьому між ними не робиться перерв. Автопрограми влаштована таким чином, що масаж починається м'яко і ніжно, потім поступово посилюється, а в кінці знову повторюються м'які, розслаблюючі руху роликів.

Особливо цінується масаж спини за його ні з чим незрівняний релаксуючий ефект. Саме спина відчуває найбільшу фізичне навантаження, що приводить до напруги в глибоких і поверхневих м'язах, над і між лопатками і на попереку. А повний курс масажу на масажному кріслі Atlant допомагає значно зміцнити м'язовий корсет.

Масаж комірцевої зони
Масаж комірцевої зони включає в себе масаж надпліччя і масаж шиї. Його основне призначення - зняти м'язові затиски в цій області і поліпшити приплив крові в голову. Саме недолік припливу крові в голову через м'язових затисків часто стає причиною постійних головних болів і підвищеного артеріального тиску. Масаж шийного відділу підсилює відтік венозної крові і лімфи з порожнини черепа й благотворно впливає на слизову оболонку горла. Масаж шийного відділу виявляє регулюючу, нормалізуючий вплив на найважливіші функції систем людського організму, і успішно застосовується при гіпертонічній хворобі, невротичних станах, особливо при мігрені, порушення сну та ін Масаж шийного відділу знімає відчуття втоми і дратівливості, головні і шийні болю, запаморочення, поліпшуючи загальний стан людини. Масаж шиї і легке потягування позбавляє м'язи цій області від надмірного м'язового напруги, вельми характерного для них.

Масаж поперекового відділу
Масаж попереку знімає втому, що накопичилася, покращує кровообіг багатьох органів, зокрема нирок, розслаблює м'язи. Особливо підходять людям, які часто ведуть сидячий спосіб життя (працівники офісів, водії). Масаж попереку має ряд переваг. Він сприяє активізації життєвої енергії, зміцненню нервової системи, загострює зір і слух, благотворно впливає на роботу нирок, покращує імунітет.

Релаксація
Сеанс загального релаксаційного масажу, це прекрасна общеоздоравлівающее процедура, швидко знімає втому і відновлює працездатність, попереджає перевтому, створює гарний настрій для мобілізації перед важкою роботою. Масаж заснований на філософії гармонії душі і тіла. Цей вид масажу відновлює циркуляцію «життєвої енергії», якою наповнено наше тіло і думки людини. Він незамінний при тривалих м'язових і нервових напругах, перевтомі, безсонні і синдромі хронічної втоми. Релаксуючий масаж на масажному кріслі Atlant заснований на ніжному погладжуванні шкіри, подібно дотику пальців рук до чутливих зонах тіла активізують внутрішні джерела життєвої енергії всього організму, і дарують незабутнє відчуття блаженства і задоволення. Комплексний вплив релаксуючого масажу на всі органи чуття дарує красу тіла і емоційний підйом духу!

Комфорт
Це масаж, який поліпшує роботу органів і систем організму, сприяє зняттю втоми і відновлення працездатності. Це прекрасна процедура загальнооздоровчого характеру, яка діє як потужний антистресовий засіб. За рахунок механічного впливу на шкіру, підшкірну клітковину й м'язи поліпшується кровопостачання тканин, судини розширюються, розслаблюються м'язи, поліпшується стан шкіри. Оздоровчий масаж активізує захисні сили організму, підсилює відтік лімфи, сприяє виведенню шлаків з організму. Зняття болю.

Розігріваючий масаж, сприяє якнайшвидшому досягненню Вами найкращою психічної та душевної форми, удосконалить Ваші фізичні можливості, збільшить фізичну працездатність, допоможе боротися з втомою. Є тонізуючим масажем, робить дуже приємне вплив: стимулює й нормалізує діяльність фізіологічних систем, покращує живлення клітин, нормалізує артеріальний тиск, знімає зайву напругу. Ваше тіло заряджається позитивною енергією, м'язи розігріваються, а Ваше самопочуття поліпшується на тривалий період.

Зняття втоми
Потрібно зняти напругу, розслабитися? Масаж і ще раз масаж. Часто при нервовому напруженні болять трапецієподібні м'язи - простіше кажучи, плечі і верхня частина спини. Промассировать цю ділянку руками самостійно - завдання не просте. А масажне крісло врахує всі особливості Вашого організму. Всього за 15 хвилин Ви отримаєте максимальний ефект від масажу, забудете про втому і болях у спині, не докладаючи до цього ніяких зусиль.

Вібромасаж
Вібромасаж на масажному кріслі проходить в двох рівнях: помірному і сильному. Вібромасаж заснований на передачі масажованої поверхні коливальних рухів різної амплітуди і частоти. Вібромасаж впливає на нервову систему: вібрація збуджує нерви, які перестали виконувати свої функції; занадто збуджені нерви вібрація здатна заспокоїти. Вібромасаж впливає на судинну систему, він поліпшує кровообіг, нормалізує серцево-судинну діяльність. Апаратна вібрація покращує роботу органів дихання, активізує обмінні процеси в організмі. Сприятливі впливу надає вібромасаж на нервово-м'язовий апарат. Вібромасаж здатний підвищити працездатність втомлених м'язів, тому що він викликає позитивні реакції нервової системи і покращує кровопостачання м'язів, а також покращує окислювально-відновні процеси в м'язовій тканині.

Масаж ніг (стегна, ікри, гомілки)

Масаж ніг значно покращує обіг крові та лімфи, перешкоджає утворенню варикозних вузлів і набряків на ногах. Також масаж ніг знімає з них м'язову втому після фізичного завантаження, постійне відчуття тяжкості і судоми в литках. Масаж ніг, будучи компонентом регулярного догляду за ногами, відмінно допомагає і при багатьох захворюваннях ніг. Масаж ніг - це незрівняне задоволення, яке не тільки знімає втому в ногах, призводить м'язи ніг і всього тіла в тонус, але і унікальна релаксирующая процедура. Дійсно, масаж ніг - це вельми і вельми приємне дійство, яке призводить до переродження якщо вже не всього організму, то принаймні сил точно. При масажі ніг, стимулюються не тільки самі м'язи, на які спрямована дія, але благотворний вплив виявляється на весь організм. А причиною тому є величезна кількість рефлекторних точок, які відповідають за стан організму в цілому.

Масаж стоп
Масаж стоп, по східним уявленням, допомагає відновити роботу внутрішніх органів і зменшити болі в суглобах і спині, так як на стопах розташована безліч точок, пов'язаних з різними органами нашого організму і хребтом. Масаж стоп, володіючи потужним розслаблюючу дію, знімає синдром хронічної втоми і покращує загальне самопочуття, в основі чого лежать такі явища, як поліпшення кровообігу і живлення шкіри, виведення продуктів обміну і зняття напруги м'язів стопи в результаті масажу стоп. Завдяки цьому зникає безсоння, болі і набряки в ногах, приходить відчуття внутрішнього комфорту, а з ним і оздоровлення.

Масажне крісло Atlant виконана в сучасному стилі і перевірена часом розробка, що вміщає в себе декілька різноманітних технологій.
Atlant модель має у своєму арсеналі майже такі ж автопрограми, як і в дорогих моделях:
• масаж усуває втому підійде для людей, що займаються спортом;
• програма заспокійливого масажу підійде для студентів і молодої родини;
• програма розслабляючого масажу підійде для активних користувачів ПК;
• масаж знімає біль підійде для людей, що займаються важкою фізичною працею.

Але основна відмінність даної моделі від більш дорогих класом полягає в роботі масажного механізму, а саме, програми масажу працюють завдяки:
• інтелектуальній системі 2D масажу, а не 3D. Новітні наукові технології і розробки 2D масажу дозволяють відтворювати руху «механічних рук» зверху вниз або знизу вгору, зліва на право або справа наліво. З їх допомогою можна відчути різноманітні типи впливів: розминка, натискання, поплескування, стиск, відштовхувальні руху, утримання. Інтелектуальні механічні руки можуть рухатися вгору і вниз в районі шиї, спини та попереку. Вони автоматично сканують вигини людського тіла і вільно пристосовуються, переміщаючись по ширині спини в діапазоні від 6 до 21 см , а також вертикально по спині на 73 см
• S-образному вигину відділення спини, який підтримує ваше тіло і розроблений для відтворення більш точного професійного масажу при вірному розташуванні вашого тіла в масажному кріслі.

Масажне крісло Atlant володіє великою кількістю інноваційних функцій:
Зміцнення ніг (витяжка суглобів). Ця функція дозволяє розтягнути область колінної чашечки, що веде до активуванню регенерації кістки, зняттю м'язового напруги та забезпечення рухливості суглобів. Всі ці процеси сприяють зміцненню вашого здоров'я.
Вібромасаж сідниць. Механічна вібрація відтворює не тільки стимулюючий масаж, а також масаж, що впливає на певні акупунктурні точки. Стабільна і рівномірна інтенсивність і швидкість вібрації сприяють ефективному кровообігу і зняття втоми.
Повітряно-компресійний масаж ніг. Спеціальні повітряні подушки різної форми в області гомілки литок і стоп створюють розминаючий ефект нижніх кінцівок, що приносить Вам потрійне задоволення. Послідовне стиснення, зупинка і вивільнення з допомогою повітряних подушок може подарувати вам досконалий комфорт і гармонію.

Технічна характеристика:

 • Колір оббивки: чорний / кави / бежевий
 • Напруга / потужність: 220-240 V / 150 w
 • Габарити упаковки: 120х90х78 см
 • Вага брутто / нетто: 101/90 кг

Доставка і установка по всій Україні - безкоштовно!

Гарантія на масажне крісло OSIS - 3 роки.


 

Відвідані товари

Масажне крісло OSIS - Atlant.

32000 грн.
Придбати
Масажне крісло OSIS - Atlant має все для того, щоб підлаштувати налаштування крісла під свої уподобання - 7 автоматичних програм, регулювання довжини підніжки, 5 рівнів швидкості, 10 рівнів захвату роликів і багато інших параметрів!