×
Тренажери

Міністадіони

Міністадіони

Министадион вважається багатофункціональним тренажером, який стане незамінною річчю для людей, що живуть в малогабаритних квартирах. Министадион може включати в себе гребний тренажер, бігову доріжку, горизонтальний велотренажер, вібромасажер, коло здоров'я - Твістер, эспандер. Министадионы практичны не тільки тим, що включає в себе багато спортивного обладнання, вони ще швидко і компактно складається, що дуже зручно для зберігання цілого тренажерного залу в коморі і навіть у шафі. Зберігати міністадіон можна і не складаючи, його модна конструкція і дизайн відмінно впишуться в будь-який інтер'єр.

Ще одна особливість такого тренажера - їм можуть користуватися дві людини одночасно. Наприклад, поки одна людина стоїть на вибромассажер, інший абсолютно спокійно може скористатися біговою доріжкою. Купити міністадіон стоїть і любителям, і професіоналам. Цей тренажер дозволяє виконувати різні навантаження на одні й ті ж м'язи, кожен член сім'ї зможе встановити параметри занять особисто для себе. Купивши такий тренажер для домашнього використання, ви завжди зможете підтримувати струнку фігуру.

МІНІ-СТАДІОН KL 9817 АЛЬФА

8184 грн.
Придбати
Министадион, або як його часто називають багатофункціональний тренажер, - це відмінний вибір для тих, хто хоче на невеликому просторі розмістити якнайбільше спортивного обладнання.