×
Масажери

Масажні ліжка

Масажне ліжко застосовується для профілактики і лікування великої кількості захворювань, таких як сколіоз, остеохондроз, радикуліт, артроз, артрит. Регулярний масаж знижує ймовірність інфарктів і інсультів, допомагає тримати м'язовий тонус і надає загальнооздоровчий вплив.

Масажне ліжко N4

69000 грн.
Придбати
Масажний комплекс N4 має ергономічний дизайн і не займе багато місця в квартирі. Функції регулювання додаткового мату вперед-назад і вгору-вниз дозволяють встановлювати необхідну довжину ліжка як для дорослого, так і для дитини, а також складати обладнання після застосування. Одночасно масажним комплексом можуть користуватися три людини.
Добре лікує ушкодження хребта, яке призводить не тільки до болю і оніміння в шиї, спині і талії, але також до нерівномірного пульсу, головного болю, болю в животі, високому тиску, сексуальної дисфункції і т.д. Ліжко виконана з натурального нефритового матеріалу.

Нефритове ліжко Mira.

39000 грн.
Придбати
Ще одна наша новинка - нефритове ліжко Mira. Її явною перевагою є функція 3D масажу - це унікальна процедури, завдяки якій, ролики не просто пересуваються вгору-вниз, але також висуваються вперед імітуючи руки професійного масажиста. Варто тільки лягти на цю ліжко як ви відчуєте явне її перевага. Ця процедура сильно допомагає вирівняти хребет і ідеально підходить для людей, які проводять сидячий спосіб життя.

Нефритове ліжко Alia

32900 грн.
Придбати
Представляємо Вам нову модель масажного нефритового ліжка Alia. Відмінними рисами її є 3D масаж - це унікальна функція масажу, завдяки якій, ролики не просто пересуваються вгору-вниз, але також висуваються вперед імітуючи руки професійного масажиста. Варто тільки лягти на цю ліжко як ви відчуєте явне її перевага. Ця процедура сильно допомагає вирівняти хребет і ідеально підходить для людей, які проводять сидячий спосіб життя.

Масажне ліжко Nuga Best NM-4000

59000 грн.
Придбати
Масажне ліжко Nuga Best NM-4000 допоможе при таких недугах: Остеохондроз хребта, радикуліт, ревматоїдний артрит, депресивні стани, неврози, артеріальна гіпертонія, виразкова хвороба шлунка, гастрити, холецистити, пневмонія, бронхіальна астма, простатит - це далеко неповний список захворювань, з якими бореться масажер. Виготовлений з турманієвої сплаву проектор, вбудований в мат масажера, рухається вздовж хребта і забезпечує точковий масаж, а також прогріває тіло довгохвильовими інфрачервоними променями. При цьому м'язи спини розслабляються, зв'язки розігріваються, і відбувається корекція хребта.

Масажне ліжко NM-5000

70000 грн.
Придбати
Персональний низькочастотний комбінований тепловий стимулятор "Nuga Best" - обладнання, застосовується для профілактики та відновлення здоров'я, як у дорослих, так і у дітей. Багатофункціональна ліжко-масажер, що поєднує в собі методи точкового масажу хребта, фізіотерапії і припікання.
+ ПОДАРУНОК! Масажне ліжко Nuga Best NM-5000 Plus - це персональний теплової низькочастотний комбінований стимулятор, що поєднує в собі різні методики впливу на організм, дозволяє проводити заходи ефективної профілактики та оздоровлення з широкого спектру захворювань.

Ліжко для масажу

Багато людей не раз у своєму житті зазнавали жахливих болей у спині. Хребет людини прийнято дуже часто називати «деревом життя». Він складається з 33-х хребців, які утворюють хребетний стовп, в середині якого проходить спинний мозок. Від нього відходить велика кількість нервових волокон, які проводять нервові імпульси різним групам м'язів організму. Якщо трохи змістити хребет, то запалюються нервові закінчення, і це призводить до захворювань різних органів і систем організму.

Масажні ліжка допоможуть вирішити проблеми зі спиною. Масажне ліжко являє собою сучасний масажер, який розроблений спеціально для масажу спини, в результаті чого він допомагає лікувати захворювання спини, а також його можна використовувати в якості профілактики.

Ліжко з масажем дозволяє зробити хороший масаж, а також прогріти глибоко м'язи спини і суглоби. Такого роду масаж допоможе швидко і без проблем зняти болі і спазми зі спини, допомагає виправити поставу, відновити рухливість хребців. Ролики, які вбудовані в масажне ліжко, мають сферичну форму, яка імітує пальцевий вплив, що дозволяє активно впливати на точки організму.

Ліжко для масажу — це дуже хороший спосіб вилікувати спину від різних захворювань. Якщо Ви купите у нас цей товар, Ви обов'язково залишитеся задоволеними ним!