×
Усі товари

Фільтри та очищувачі для води

Жоден будинок, квартира, офіс і будь-яке інше приміщення, в якому тривалий час перебувають люди, не може обходитися без фільтра для води. Стан води на сьогоднішній день, на жаль, перебуває в жалюгідному стані. В результаті того, що при очищенні води від різних бактерій та інфекцій використовується хлорка, страждає дуже багато людей. Крім того проточна вода в кранах забруднена різним сміттям, іржею від труб і так далі.

Фільтри для води - єдиний порятунок сучасної людини. Адже по суті вода - це основа нашого становить, і ми вживаємо її щодня. Враховуючи цей факт, людині просто необхідно вживати якісну і обов'язково чисту воду, щоб залишатися сильним і здоровим. Найбільш ефективною будуть варіанти чотирьохетапної (модель типу SPR-4011P, SPS-4011Р, JCP-8020, JCP-2050 ...) і п'ятистадійного (модель типу ZENET NT-2, ZENET WP-3, ZENET WP-2) очищення . У них часто задіяна система зворотного осмосу. Популярною є очищення за допомогою срібла.

У всякому разі, фільтри для очищення води - це те, на чому не потрібно заощаджувати. Читайте системою очищення і моделями фільтрів, і виберете найбільш прийнятний для себе. Ваш організм скаже Вам спасибі.

Настільні системи для очищення води
Системи очистки води (5-ти стадійні)
Картриджі та комплектуючі до фільтрів для води