×
Масажери

Косметологічні кушетки

Косметологічні кушетки

Для проведення процедур у своєму салоні необхідно використовувати спеціальні косметологічні кушетки. Враховуючи, що світ краси та догляду за собою представлений величезною низкою найрізноманітніших процедур і послуг, виходить, що і інструментів для них — чимало. Для того, щоб робити масаж, педикюр, процедури по догляду обличчя і багато іншіихпроцедур, потрібна кушетка в якій буде знаходитися клієнт. Це забезпечить відповідний доступ майстра та ефективне проведення процедури.

Найбільш часто використовується три типи кушеток: гідравлічні, механічні та електричні. Деякі з них поліфункціональні. Наприклад, модель KPE-3-1 відмінно підійде і для масажу, і для екзотичних процедур, і для процедур на обличчі і тілі. Для педикюру непогано підійде модель KPE-4. У неї регулюються по довжині ніжки і рівень їх нахилу. Обов'язково дивіться, щоб крісла мали виріз для обличчя. Також зручно, коли в них вмонтовані ящики для рушників і засобів по догляду.

Не дивлячись на те, що косметологічних кушеток просто небачена кількість, придбати їх буває не так вже й легко. У всякому разі, саме ту, яка Вам потрібна, конкретно у Вашому місті.

Косметологічні кушетки електричні
Косметологічні кушетки механічні та гідравлічні

Кушетки

Сучасні салони краси роблять все можливе для того, щоб їх клієнти відчували себе комфортно і розслабленого. Тому вони купують косметологічне обладнання, бо при проведенні процедури дуже важливі всі деталі, у тому числі і наскільки зручно буде людині лежати в цей час.

Кушетки косметологічні — це місце, в якому буде клієнт проводити час, коли косметолог буде робити йому різні косметологічні процедури, тому треба обов'язково купувати кушетку самої гарної якості, і обов'язково дивитися, щоб вона була зручна.

Косметологічні кушетки допоможуть зробити клієнтів задоволеним. На сьогодні є багато магазинів, в яких можна купити найрізноманітніші кушетки, але зайшовши в магазин «E-wellness», Ви побачите тільки якісну продукцію за доступними цінами для кожного, тому Ви обов'язково щось зможете собі придбати.

Кушетки діляться на кілька видів. Є механічні, електричні і гідравлічні кушетки. Зайшовши в магазин «E-wellness» Ви зможете придбати найрізноманітніші види крісел за доступними цінами. Також вони представлені в різних кольорах. Якщо Вам треба придбати не дуже дорогі кушетки, то наші консультанти зможуть підібрати Вам низькобюджетну модель.

Купити косметологічні кушетки у нас можна в будь-який час. Просто зайшовши на сайт, сидячи вдома можна обрати кушетку, яка прикрасить Ваш косметологічний салон.

Ми гарантуємо, що вся продукція в нашому магазині самого гарної якості і прослужить вона дуже довго. Нам довіряє багато людей. Ви обов'язково залишитеся задоволеними покупкою, яку Ви зробите у нас. Ми завжди раді допомогти, якщо у Вас при купівлі виникає необхідність у цьому.