×
Тренажери

Дитячі шведські стінки, мати

Кожен з нас знає, що про здоров'я потрібно дбати з дитинства. Батьки повинні забезпечити своїй дитині всі необхідні умови для того, щоб він ріс здоровим та енергійним, з дитинства залучати його до спорту. На жаль, сьогодні не у всіх батьків є можливість водити дитину в спортивну секцію, адже це великі щомісячні витрати (форма для занять, гроші на транспорт, щомісячна оплата за заняття і т.п.). У такому випадку варто купити дитячу шведську стінку . Спортивний комплекс для дітей забезпечить фізичний розвиток дитини і доставить йому масу задоволення.

Дитячі шведські стінки легко вписуються в інтер'єр кімнати, і надовго стануть улюбленим місцем проведення часу вашого малюка. Крім того, навіть дорослі можуть займатися на такий стінці, так як конструкція стінок дуже міцна і надійна. Шведська стінка - це справжній домашній міні-спортзал. У ній може бути і турнік, і кільця, і баскетбольна корзина, і рукохід, і будь-який інший спортивний снаряд за вашим бажанням. Купуючи дитячу шведську стінку, не забудьте купити гімнастичний мат, який буде надійно захищати малюка від ударів і синців. У нас в магазині ви знайдете якісні шведські стінки і куточки за доступними цінами і з легкістю обладнаєте своїй дитині домашній спортивний зал.

Дитячий спортивний куточок InterAtletika Міні ST002К
Дитячий куточок InterAtletika Міні ST002M
Універсальний спортивний комплекс з рукохідом. Поєднавши шведську стінку, гладіаторську сітку, турніки, мотузковий набір і додавши до них рукохід, ми можемо запропонувати універсальний спортивно-ігровий комплекс.

мат гімнастичний

2468 грн.
Придбати
Мат гімнастичний ідеально підходить для виконання вправ, що сприяють розвитку гнучкості дитини та зміцненню його здоров'я - дитина буде виконувати на ньому стрибки, перекиди, або будь-які вправи комплексу ранкової гімнастики, не ризикуючи нічого собі пошкодити.
Мат гімнастичний з вирізом під дитячий куточок є обов'язковим додатком до дитячого куточка. При заняттях на дитячому куточку Ваша дитина буде в цілковитій безпеці, тому що мат істотно пом'якшує падіння і є надійним захистом від травм.

Дитячий куточок СТ-002

2482 грн.
Придбати
Дитячий куточок СТ002. Надійний спортивний комплекс для Вашої дитини. Оснащений х/б канатом, драбинкою, гімнастичними кільцями і ростоміром.
  • Код: ST-002
  • Розмір (мм): 600x670x24
  • Вага тренажера: 26 кг
  • Вага користувача: 70 кг
  • Виробник: Інтератлетика
  • Гарантія: 12 місяців