×
Усі товари

Обладнання для салонів краси

Салонам

Невід'ємною частиною кожного салону краси є необхідне обладнання та апаратура, які дозволять здійснювати ряд косметологічних процедур для клієнтів. Також чималу роль відіграє організація сервісу в Вашому салоні і його зовнішнього вигляду.

Найнеобхідніше і найважливіше обладнання для салону краси - це солярії, які бувають вертикальні і горизонтальні, а також SPA-капсули. Отже, солярії, як Ви знаєте, призначені для засмаги, не дивлячись на свою високу вартість, професійні солярії досить швидко окупаються і дуже довго служать. Вам підійдуть моделі ProLine V, і серії Luxura V. Що стосується SPA-капсули, то вона просто необхідна для омолодження Ваших майбутніх клієнтів, адже здорова молода шкіра - це те, що сьогодні просто необхідно кожному, особливо в умовах сучасної екології. Пропонуємо Вашій увазі коллагенарій Seecret by Hapro і капсулу Mediq.

Таке обладнання для салонів краси Вам дійсно може здатися дуже дорогим, але абсолютно очевидно, що чудотворні процедури, які виконуються за допомогою їх, користуються небаченим успіхом, і люди готові платити за них дуже великі гроші. Так що тут є, над чим замислитися.

Косметологічне обладнання має досить широкий спектр застосування. Воно є незамінним в разі проведення мезотерапії, поліпшення і підтяжки шкіри, при розгладженні зморшок. Деякі апарати здатні виправити тьмяний відтінок обличчя, розібратися з проблемною шкірою, позбавити від целюліту, а також надмірних відкладень жиру.
Основною метою будь-якого масажу є розслаблення і відновлення тіла людини, але не завжди можливо добитися потрібного результату тільки шляхом фізичного впливу. На допомогу прийде ексклюзивний масаж, в якому використовуються камені. Поєднання терапії теплом і безпосередньо самого процесу масування - ось чого ви зможете досягти, використовуючи базальтові камені для масажу.
Сучасний споживач косметологічних послуг вимагає не тільки якісного, але й безпечного сервісу. Тому так важливо для кожного салону краси мати власні можливості для швидкого і надійного знезаражування інструментів. Кращим вибором буде стерилізатор, купити який можна у нас. Можна підібрати різні пристрої: від компактних кварцитових стерилізаторів до об'ємних агрегатів. Доступно декілька видів стерилізації - опромінення ультрафіолетом, суховоздушная обробка, очищення ультразвуком.
Термоодеяло в Києві досить просто придбати, ми пропонуємо скористатися пропозицією онлайн-магазина нашої організації. Тільки тут доступні товари провідних виробників, що використовують новаторські технології виробництва і гарантують тривалу експлуатацію своєї продукції. А ціни доступні для всіх категорій покупців. Тепер термоодеяло в місті Київ купити можуть усі бажаючі.
Сьогодні можна купити і вертикальний, і горизонтальний солярій в Києві. І той, і інший солярії практичні, і забезпечать вам прекрасний загар, тому вибирати солярій потрібно, виходячи з особистих потреб. Вибираючи солярій, враховуйте такі основні характеристики, як потужність і кількість ламп, а також співвідношення променів UV-A до променів UV-B. Від цих показників залежить безпека та якість процедури засмаги.
Це унікальне СПА обладнання дозволить сконцентрувати в одному корпусі весь комплекс оздоровчих фізіотерапевтичних, бальнеологічних і гідропроцедур, дасть можливість використовувати за вибором морську, термальну, мінеральну або прісну воду, морські водорості, цілющі рослини та лікувальні грязі.
Однією з найпоширеніших косметологічних процедур є манікюр, тому немає нічого дивного, що в будь-якому салоні краси повинно бути обладнано спеціалізоване місце для такого роду послуг. Вибирати манікюрні столи потрібно дуже скрупульозно, адже варто подумати не тільки про їх пряме призначення, а й про комфорт клієнта.
Більшість процедур косметологічного плану займають тривалий період часу, тому для косметолога або візажиста настільки важлива комфортабельність робочої зони. Самою затребуваною косметологічної меблями були і залишаються стільці майстрів. Наш асортимент вразить будь-кого, навіть самого вимогливого клієнта. Різноманітний дизайн від класичних тенденцій до зразків модерної меблів дозволить вибрати відповідне по стилю обладнання. Всі стільці мобільні, оснащені газліфтом - регулюються по висоті (вибір 2 варіантів регулювання: 43-58 см і 50-65см), деякі моделі мають хромовані деталі, існує можливість вибору забарвлення.
Будь косметологічна процедура вимагає значного обсягу відповідних засобів та інструментів. Тому для майстра стає актуальним питання організації простору для роботи комфортним способом. В такому випадку незамінними будуть візки косметологічні з безліччю переваг в порівнянні з іншим обладнанням косметологічного салону або перукарні. Візки косметологічні в Києві можна придбати на сайті завдяки опції інтернет-магазину. Ми даємо вам гарантію, що надаємо самий різноманітний асортимент в столиці і всієї Україна.
Гідромасажні ванни є кращими апаратами в сучасній концепції професійного обладнання для проведення всіх видів гідромасажних процедур і таласотерапії.