×

Статті

Статті про користь масажу за допомогою масажного обладнання — різних масажерів.

Масажна подушка не займає багато місця в салоні або багажнику автомобіля і, тому, її просто брати з собою в поїздку, на роботу чи на відпочинок
Масажна накидка, при регулярному її використанні надасть хорошу профілактику багатьох захворювань спини і хребта
В останні роки високі технології такими ж високими темпами впроваджувалися в перелік функцій і можливостей новітніх моделей масажних крісел
Масажери для ніг зробили дуже стрімкий стрибок в останні роки в технічному і технологічному розвитку
По поєднанню ціни і якості модель Panamera II стала однією з кращих, якщо не самою кращою у світовому асортименті
Масажна подушка Practic RT-2108 має дуже низьку, просто скандальну вартість при тому, що за своїми характеристиками вона нітрохи не поступається "просунутим" моделям західних виробників
Вражає набір додаткових функцій масажного крісла Sensa RT 6800, що підсилюють масажну дію. Серед них — Zero-G (функція нульової гравітації), програма сканування тіла для складання індивідуальної масажної програми, функція прогрівання спини, автоматичне налаштування під зріст користувача
Масажна подушка — унікальний масажер, який завдяки своїм особливостям знайшов найширші сфери застосування
Масажер для ніг RT 1982, без сумніву, є кроком вперед у прогресі масажних технологій. Він поєднує в собі відразу кілька новинок, що раніше не використовувалися в даних масажних пристроях
Масажне крісло Shelter не має великої кількості якихось унікальних якостей і характеристик. Але воно все одно унікально, бо втілює в собі кращі досягнення масажних технологій останніх років
Масажна подушка — один з найдоступніших масажерів, що має вартість меншу, ніж масажні накидки і, тим більше, меншу, ніж масажні крісла
Масажна накидка легко кріпиться до будь-якого крісла — офісного, домашнього або автомобільного. Її легко і швидко можна скласти і розкласти. Все це дозволило використовувати масажну накидку більш універсально
Протягом літа активно проводимо багато часу на свіжому повітрі, їмо овочі та фрукти, а також багато рухаємося ... на увазі цього в багатьох з Вас може виникнути питання - навіщо тоді займатися в спортивному клубі? Навіщо виснажувати себе, об'їжджаючи велотренажери, коли можна досхочу побігати по ранковому стадіону? Навіщо тягати важке залізо, коли організм і так самостійно позбавляє себе від накопичених за зиму запасів жирового прошарку? Відповідь на ці питання причаїлося відразу ж на поверхні - влітку набагато простіше скинути зайву вагу і підправити здоров'я. Нижче Ви зможете ознайомитися з декількома порадами щодо того, як правильно займатися в спортивному залі влітку, щоб зміцнити загальний тонус свого організму.
Список цілющих властивостей масажу може бути дуже довгим. Його з цікавістю прочитають ті, хто хотів би позбутися від набряклості, нормалізувати сон і вирішити багато інших проблем власного здоров'я. Масаж стимулює надходження в клітини кисню, і дихання шкіри стає активнішим. Тканини і м'язи підвищують свій тонус, розширюються кровоносні судини в шкірі і в усьому організмі в цілому, результатом чого є активізація кровообігу, стабілізований обмін речовин і зниження ваги. Масаж допомагає швидкому зникненню крововиливів, прискорює процеси регенерації.
Сучасній людині, що цінує кожну секунду свого швидкоплинного життя, на відпочинок просто не вистачає часу. Не до релаксу в цій нескінченній «гонці по вертикалі». Хоча, як раз повноцінний відпочинок і допомагає цю гонку витримати з найменшими втратами для здоров'я. Повноцінний - це значить, тривалий, із зміною обстановки, клімату, лікувальними процедурами та іншими корисними радощами, дозволити які може собі далеко не кожен. Ну, якщо здоров'я страждає, а релакс відкладається, то вже з відновлювальний масажем проблем бути не повинно. Хоча б ця нескладна процедура заспокоїть і розслабить ваші нескінченно навантажені м'язи, особливо, м'язи шиї, спини. Вони страждають і при надмірних фізичних навантаженнях, і при тривалій сидячій роботі.
Скільки виразних дієслів існує для опису втоми в ногах: вони «гудуть», «відвалюються», «ниють», «німіють» - і все тому, що їх не шкодують. Змушують мучитися на високих каблуках, виснажують спортивними навантаженнями, довгим стоянням у незручній позі і т.д. При сильних болях в ногах, а також відчуваючи бажання зміцнити імунітет, забути про хронічну втому, корисно використовувати спеціальні масажери - для ніг і стоп. Давно відомо, що в підошві ноги містяться множинні рефлекторні точки, впливаючи на які можна досягти лікувального та профілактичного ефекту. Масажери для ніг і стоп знімають почуття напруги, підвищують загальний тонус, поліпшують настрій. Чудові властивості масажерів для ніг і масажерів для стоп вже встигли оцінити багато покупців цього масажного обладнання.
Масажем з давніх часів лікують дуже багато захворювань, використовують його і в профілактичних цілях як відмінне немедикаментозне засіб. В ході свого історичного розвитку масаж постійно вдосконалювався, його методика ставала все більш дієвою. Саме тому масаж не канув в лету, а став одним з найпопулярніших способів лікування і відновлення здоров'я. Споживачі профілактичного масажного обладнання цінують його як прекрасний засіб поліпшення самопочуття, а також як відмінну можливість підвищити настрій, опірність до стресів.
Шкала життєвих цінностей у кожної людини своя. Тим не менш, для більшості з нас здоров'я є цінність абсолютна. Ніякі гроші не допоможуть повернути втрачене здоров'я, хвороби - наші або наших близьких, позбавляють життя яскравих фарб, і, навпаки, добре самопочуття надає нам бадьорість і оптимізм. Ми могли б, за твердженнями сучасних лікарів, жити до 120 або навіть 150 років, а зустрічаємо дряхлість і смерть набагато раніше. Якщо навіть у Японії і Південної Кореї, жителі яких трепетно ​​ставляться до свого здоров'я, середня тривалість життя трохи більше 80 років, то що вже говорити про середню українця, ледь доживає до 65-річного порога. Причиною такої сумної статистики може бути те, що турботу про себе ми не ставимо серед своїх пріоритетів. І це дуже сумно, враховуючи, скільки загрожують здоров'ю чинників оточують сьогодні людини. Не з усіма з них (наприклад, забрудненим повітрям) ми можемо справитися самостійно, але власне фізичний стан, середа проживання - це наша турбота і наша відповідальність.
Вам подобається масаж? Напевно, у світі знайдеться дуже і дуже мало тих, хто однозначно, без найменшої навіть тіні сумніву, дасть негативну відповідь. Адже так приємно, після напруженого, як морально, так і фізично, трудового дня або після, наприклад, важких, виснажливих і тіло і душу, тренувань (спортсмени мене зрозуміють) розслабитися, привільно лежачи на масажному кріслі, в той час коли над тобою чаклують , ворожать, чудодіє і зціляють золоті, а, можливо, навіть платинові, руки, природно, в переносному значенні: оскільки золото і платина, хоч і є самими, що тільки є дорогоцінними, але все ж, металами, які не здатні порівнятися з теплотою людської плоті.
Життя сучасної людини проходить в скаженому ритмі. Вічна гонка, страх запізнитися, не встигнути призводить до стресів і як наслідок - проблем зі здоров'ям. Безумовно, що при такій напруженій зайнятості людині необхідний своєчасний, якісний відпочинок, умови для якого є не у всіх, і не завжди. Ще з давніх часів людству відомі цілющі властивості оздоровляющего масажу. Буквально, під «масажем» мають на увазі вплив рук на м'які тканини тіла.
З масажем, як ефективним лікувальним засобом люди знайомі ще з давніх часів. Він сприяє поліпшенню кровообігу, прискорює післятравматичні відновлення тканин, зменшує набряклість і м'язові судоми, покращує м'язовий тонус. Застосуванням масажу зменшується м'язова напруженість, знижується біль; завдяки розкриттю шкірних пір, легше виводяться токсини. Масаж зменшує нервову напруженість, стимулює роботу травної та урінарной системи. Крім всіх своїх оздоровчих впливів масаж застосовується як відмінний засіб профілактики багатьох захворювань. Ну, і крім того, масаж просто приємний, і більшість людей відчувають після нього легкість і приємне заспокоєння.
Сучасні кондиціонери вже давно перестали вважатися предметом розкоші і перейшли в категорію технічних пристроїв, необхідних для кожного офісу або квартири. Однак складність монтажу та обслуговування спліт-систем здатна відлякати багатьох потенційних покупців.
Найперші механічні масажери, прообрази сучасних масажних апаратів, з'явилися ще в кінці 19 століття. Творці цього чудо-пристрої, ймовірно, не могли і припустити, що їхній винахід набагато випередить свого часу.
Активно набирає обертів популярність масажних накидок цілком обгрунтована: кількість їх функцій часом порівнянно з повноцінними масажними кріслами, при цьому присутні і індивідуальні переваги. Наприклад:
Назвати масажне крісло дивом новітніх технічних розробок було б невірно. Перші пристрої, що послужили прототипами нинішніх крісел для масажу, з'явилися ще півстоліття тому. Однак ті пристосування відрізнялися громіздкою конструкцією і призначалися для використання в медичних установах.

Вибір масажного крісла для домашнього використання - ціла наука. Дійсно, в даний час асортимент подібних пристосувань воістину широкий. Про те, як вибрати і купити масажне крісло для дому, ми й поговоримо в подальшому:

Купуючи масажну накидку, важливо не помилитися і зробити правильний вибір. Для цього необхідно знати функції, які відрізняють складну масажну накидку від простої, а багатофункціональну — від примітивної. Розібратися з цими функціями легше, якщо коротко ознайомитись з історією розвитку масажної накидки
Масажні накидки RT («Rongtai») є одними з найбільш популярних на ринку. Пояснюється це оптимальним співвідношенням ціни і якості продукції.
Масажні подушки німецької компанії Casada є одними з найбільш продаваних моделей. Відбувається це завдяки оптимальному поєднанню помірної ціни й відмінної якості
Компанія Rongtai (RT) — провідний виробник і експортер масажного обладнання в Китаї. Заснована в 1997 в Шанхаї. Масажні крісла, масажні подушки, ручні масажери, масажери для шиї, масажери для ніг — далеко не повний перелік масажерів, створених компанією Rongtai (RT)
Для правильного вибору масажного крісла необхідно зібрати якісну інформацію про масажні крісла, що є на ринку. Дану інформацію можна отримати трьома послідовними кроками...
Масажери для ніг на ринку представлені всілякими моделями, які відрізняються конструкцією, масажною дією і принципом роботи.
Для багатьох людей масажери стали ніби домашнім доктором і косметологом в одній особі. Ну, а оскільки, здоров'я і зовнішній вигляд для кожного дуже важливі – те необхідно мати уявлення про те, які бувають масажери і яка їх дія на організм.
Як виявилось, окрім хороших відгуків від користувачів, вендінговий масажний бізнес відкрив багато очевидних переваг і для підприємців...
З початком фінансової кризи 2008 р. у сфері продажів масажних крісел сталися серйозні зміни. Набагато більший попит почали мати вендінгові масажні крісла...
Женьшень — стрес-протектор: купірує депресії, відчай, реактивні неврози, показаний при психосоматичних захворюваннях (гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, бронхіальна астма, виразкова хвороба, хронічні спастичні виразкові коліти, гастрити, дискенезія жовчовивідних шляхів, астенії, неврози, синдроми хронічної втоми . Посідає чільне місце у спортивній та космічній медицині
Очевидно, що сьогодні немає людини, яка б не знала, що таке масаж. Хоча, за результатами проведеного опитування населення нашої країни, які страждають різними розладами в області хребта, тільки 26% людей зверталися по допомогу для зменшення хворобливих симптомів до медичного масажу. Більше 87% відповіли, що їм стало набагато легше і покращилося самопочуття
Діапазон цін на масажні накидки українського ринку масажного устаткування зробив їх дуже популярними серед багатьох категорій покупців.
Серед різноманітних масажерів (масажних крісел, накидок, ручних апаратів і т.ін.) масажні подушки мають свої унікальні особливості, завдяки яким вони завоювали популярність.
Останні моделі масажних накидок по кількості виконуваних функцій можна порівняти з деякими моделями масажних крісел. В той же час не можна не визнати деякі очевидні переваги масажних накидок...
Мабуть, однією з найхарактерніших особливостей сучасної епохи є брак часу. З цим твердженням легко погодиться житель будь-якого крупного міста – в годину пік він нагадує потурбований мурашник.
“Коротке замикання”, “робот-поліцейський”, “Зоряні війни”, “Термінатор”, “Матриця” – що може об'єднувати ці кінохіти різних часів?..
Використання останніх досягнень техніки давно дозволило істотно економити сили на виконанні багаточисельних побутових справ, а звільнений час витрачати на додатковий заробіток або додатковий відпочинок...
Миючі машини витісняють двірників, пилососи, пральні машини – домашню прислугу, комп'ютери і розумні програми – кабінети бухгалтерів...
Масажна подушка або масажна накидка на крісло, якщо їх правильно для себе вибрати, будуть радувати тих людей, для кого масаж — невід'ємна частина сучасного життя. Масажна подушка або накидка значно економлять час, що витрачається на ручний масаж (можна робити масаж вдома, лежачи на дивані і дивлячись улюблену телепередачу) і на дорогу до масажиста і назад. І ще, що теж важливо — це фінанси
Якісний масаж допоможе розслабитися і відновити м'язовий тонус після тривалого сидіння або важкого фізичного навантаження. Тут помічник — багатофункціональний масажер для всієї родини. Адже в сучасному світі використовують, крім класичного ручного масажу, апаратний масаж, зробити який можна не тільки в спеціальних салонах, але і вдома, і на роботі за допомогою масажного устаткування. Основна ціль апаратного масажу — це лікувальна, профілактична та загальнозміцнююча терапія
Якщо у вас почалися проблеми з хребтом, або просто ниє спина після навантажень, то найкраще рішення — це відвідати масажиста. Масаж є кращим засобом від втоми м'язів, відмінно знімає стрес або просто допомагає розслабитися фізично і морально. Але відвідувати масажиста постійно, як правило, немає можливості. Дефіцит часу або коштів змушують людину ігнорувати здавалося б не настільки й серйозну проблему
Лікування за допомогою масажних крісел у Чернівцях — нині популярна процедура. В одному з виставкових залів масажних крісел процедури можна робити безкоштовно. Кореспондент «МБ» теж навідалася туди. О 09.00 у салоні вже чимало людей, переважно пенсіонери. Спочатку всі уважно вислухали лекцію про корисність лікування за допомогою масажних крісел. І лише після цього розпочинається процедура лікування
Уявіть ситуацію, Ви приходите з роботи втомлений, хочеться відпочити і розслабитися. Тут допоможе лікувальний масаж. Добре, якщо поруч з Вами живуть люди, які вміють робити масаж. Для всіх інших ідеально підійде масажне крісло, масажний матрац або масажний пояс
Сучасна людина постійно перебуває в напрузі через швидкий ритм і високу інтенсивність життя. Звідси багато хвороб, як хребта, так і внутрішніх органів. Тому розслаблення - важлива умова зцілення. Масажні крісла в будь-який зручний для Вас час знизять стрес і напруженість
Невозможно отдать предпочтение тем или иным народам в авторстве изобретения массажа. Он зарождался и развивался параллельно в разных странах и континентах. Уже в VI веке до нашей эры в Древнем Китае существовали врачебно-гимнастические школы для подготовки врачей, где в качестве одной из дисциплин преподавали массаж
Приведем доступную информацию о том, что же такое нефрит и как он полезно воздействует на организм человека, т.к. зачастую не все понимают все преимущества нефрита при первом и ознакомлении с ним. С древних времен и до сих пор пишут о том, что каждый минерал имеет свое биологическое воздействие
Благодаря работе ученых и медиков, мы можем на себе познать лечебное воздействие массажа при помощи массажера для спины и шеи. Даже в привычных домашних условиях при помощи несложных манипуляций можно выполнять профилактику и улучшить свое здоровье. По мнению врачей, наш позвоночник является своего рода отображением внутренних органов
Кроме классического ручного массажа, сейчас во всем мире широко используются и аппаратные методики. Попробовать их можно в салоне красоты, дома и даже на рабочем месте. Аппаратный массаж – это общее название целой группы разновидностей массажа, выполняемых при помощи специальных устройств