×
Салонам

Воскоплав, парафіноплав

Воскоплав касетний на базі потрійний CWH-007 - незамінний апарат при проведенні процедури воскової депіляції. Касетний воскоплав CWH-007 призначений для розтоплення воску в картриджах
Баночний воскоплав призначений для розігріву гарячого воску, теплого воску в банках, а також парафіну.
Баночний воскоплав призначений для розігріву воску в банках обсягом 800 мл, а також гарячого воску або парафіну.
Призначений для одночасного розігріву 2-х касет воску (100 г)
Баночний воскоплав призначений для розігріву воску в банках обсягом 400 мл, а також гарячого воску або парафіну.
Нагрівача парафіну модель 01
Воскоплав YM-8327B, ASF, Китай
Нагрівач парафіну PWH-5000A (обсяг 5л)
Воскоплав касетний на три касети модель 007
модель 008А1 (400 мл)
Баночний воскоплав 008В призначений для розігріву воску в банках обсягом 400 мл, а також гарячого воску або парафіну.
Баночний воскоплав 005С призначений для одночасного розігріву 2-х касет воску, а також гарячого воску, теплого воску в банках стандартного розміру або парафіну.
Для тих, хто професійно займається воскової депіляції або хоче проводити її будинку, правильним рішенням стане купити баночний воскоплав WH-001 Wax Kiss. Зручне компактне обладнання не займе багато місця, разом з тим стане незамінним помічником під час видалення волосся воском.
Воскоплав касетний на 3 касети YM-8324A
Набір для воскової депіляції 6 в 1 YM-8324
Разогреватель парафіну MaxPro 3 л Nara
Разогреватель парафіну MaxPro 3 л Iris
Воскоплав комбінований баночний 800 мл і 2 касети Smin
Воскоплав комбінований баночний 800 мл і касету Zlat
Воскоплав банковий в металевому корпусі на 400 мл Feya
Воскоплав банковий 800 мл Onik
Має компактний розмір, гарний дизайн, оснащений регулятором температури.
Воскоплав банковий 800 мл Baro
Має компактний розмір, гарний дизайн, оснащений регулятором температури.

Парафіноплав на 3 л Norta

890 грн.
Придбати
Парафіноплав на 3 л Norta
Парафіноплав на 3 л Gerber 101 здатний розігріти парафін за короткий проміжок часу, а компактні розміри не займуть багато місця. Рекомендується при знежиреної, сухий, грубої шкіри.
Воскоплав касетний на базі на 3 касети YM-8313
Воскоплав банковий з ковшем і терморегулятором WH-002 Wax Kiss - професійний апарат для швидкого розтоплення воску. При проведенні процедури воскової депіляції без такого апарату просто не обійтися, він дозволить швидко і рівномірно розтопити будь-який вид гарячого воску: в гранулах, таблетках, блоках і навіть банки, обсяг якої становить 800 мл. Завдяки терморегулятора ви можете задати необхідну температуру плавлення воску.
Багатоканальний разогреватель воску на 4 касети YM-8325
Баночний воскоплав призначений для розігріву гарячого воску, теплого воску в банках, а також парафіну.
Воскоплав YM-8424 дозволить за кілька хвилин розтопити віск, або підготує косметичний парафін до парафіновим аплікацій
Баночний воскоплав призначений для розігріву гарячого воску, теплого воску в банках, а також парафіну. Воскоплав для розігріву воску в банках стандартного розміру.
Професійний апарат для воскової епіляції.
Сьогодні практично кожен косметологічний салон пропонує серед інших послуг парафінотерапія рук і ніг. Парафінотерапія дозволяє зробити шкіру рук і ніг зволоженою, доглянутою, красивою і здоровою. За кілька процедур парафінотерапії можливо навіть розгладити дрібні зморшки. Багато жінок користуються послугами майстра-косметолога, роблячи подібні процедури систематично. Тому в кожному косметологічному салоні, що надає подібні послуги, є спеціальне устаткування-прилад для нагріву парафіну. Нагрівач парафіну для рук або ніг UMS-8011 складається з спеціальної посудини з кришкою. Парафинонагреватель незамінний помічник майстра, в його спеціальному резервуарі розігрівається парафін, температура в ньому підтримується за допомогою електронного перемикача. Виріб представлено в білому кольорі, кришка його приємного рожевого кольору. Важливо відзначити, що процедура парафінотерапії досить-таки проста, що дозволить робити її будинку, при наявності цього обладнання.
Пропонуємо розглянути вам варіант нагрівач для різного парафіну для рук і ніг електронний UMS-8013. Це чудовий прилад для прибуткового розширення переліку послуг будь-якого салону краси або приватної практики. Купуючи його на представленому сайті по самій прийнятній ціні в країні, ви купуєте можливість надавати послуги елітного рівня. Так як цей інструмент може підготувати шкіру клієнтів для виконання інших процедур або маніпуляції вашого косметологічного кабінету. Цей функціональний прилад перевірений позитивними відгуками косметологів не тільки України, але й інших країн! Парафін швидко розм'якшується в спеціальному резервуарі. Потім ви підтримуєте температуру витратного матеріалу з допомогою зручного перемикача. Електронний нагрівач парафіну UMS-8013 компактний і міцний. Цей прилад чудово увіллється в інтер'єр вашого салону краси, тому при першій можливості ви за мінімум часу можете його включити і провести вимагаю маніпуляцію. Після замовлення найбільш зручним для вас варіантом перевізника ми доставимо вам цей прилад. Запевняємо вас, що клієнти, відчувши на собі всі переваги Парафинонагреватель, стануть завсідника відвідувачами вашого салону!
Захоплення парафінотерапією в косметології цілком зрозуміло з тієї точки зору, що в результаті таких сеансів можна досягти тих результатів, які за допомогою інших косметичних засобів важко досягти. Але постає ще одне питання перед тими клієнтами, які хочуть скористатися таким методом поліпшення зовнішнього вигляду шкірних поверхонь. Це пов'язано із спеціальним обладнанням / устаткуванням, вживаним для такої процедури. Тому найзручнішим і інноваційним рішенням є Парафинонагреватель YM-8007, який забезпечує весь час процедури однаковий по температурі і консистенції парафін.