×
Масажні подушки

Масажна подушка Yamaguchi Massage Pillow

5040 грн.
Придбати

Працюючи, люди досить часто піддаються впливу стресів, і не завжди є можливість відновитися. Для зняття напруги в м'язах і розслаблення дуже зручно використовувати компактну і легку у використанні подушку-масажер

Масажна подушка PILLOW ефективна при використанні працюючи за комп'ютером, сидячи за кермом автомобіля, в поїздах і літаках. Подушку можна користуватися і вдома під час перегляду телепередач, або в офісі, невідривно від роботи. Підключається подушка до звичайної розетки або до прикурювача автомобіля.

Подушка PILLOW, імітуючи професійний масаж руками, залишить відчуття відвідування масажного салону. Оптимальна конструкція роликів рухається в декількох напрямах, забезпечуючи ефективність і комфорт.

Масажна подушка MASSAGE PILLOW невеликого розміру і універсальна, що дає можливість оптимально впливати на частини тіла і використовувати практично в будь-якому місці.

Впливає на точки тіла і активізує нервові закінчення, покращує кровообіг організму, підвищує тонус. Крім перерахованого вище поліпшується метаболізм в клітинах, зміцнюються м'язи, виводяться шлаки.

Масажна подушка YAMAGUCHI допоможе Вашому розслабленню, поліпшенню самопочуття і підніме Вам настрій!

Відвідані товари

Універсальна масажна подушка MASSAGE PILLOW с вдосконаленими роликами, яку можна використовувати всюди: вдома, на роботі або в машині.