×
Салонам

Солярії

Солярії

Засмагла шкіра це завжди красиво і привабливо, саме тому сьогодні і жінки, і чоловіки відвідують солярій в холодну пору року. Плюси солярію вельми очевидні:

  • під час засмаги в солярії враховується тип шкіри
  • строго дозується тривалість засмаги
  • під час природного засмаги наша шкіра піддається впливу гамма-променів UV-C, які чинять негативний вплив; в солярії наявність цих променів виключено

Сьогодні можна купити і вертикальний, і горизонтальний солярій в Києві. І той, і інший солярії практичні, і забезпечать вам прекрасний загар, тому вибирати солярій потрібно, виходячи з особистих потреб. Вибираючи солярій, враховуйте такі основні характеристики, як потужність і кількість ламп, а також співвідношення променів UV-A до променів UV-B. Від цих показників залежить безпека та якість процедури засмаги.

Солярії для домашнього використання дуже компактні і зручні. Вони можуть мати вигляд настільної лампи або крісла, розташовуватися в горизонтальному або вертикальному положенні, у такому випадку ви будете засмагати під лампами як на пляжі. Домашній солярій неенергоємних і незамінний в зимовий час, коли організму потрібно вітамін D. Причому, засмагати повністю зовсім необов'язково, можна скористатися спеціальними соляріями для обличчя, декольте, рук і ніг.
 

Seecret C25 як новий варіант оздоровлення, не вимагає ніяких додаткових витрат на забезпечення джерела живлення високовольтної напруги або відведення відпрацьованого повітря. Червоний коллогено - cтімулірующій світло, обливали обличчя і зону декольте світлом - дозволить омолодити шкіру.
Вертикальний професійний солярій ProLine V
Вертикальний професійний солярій Luxura V10 50 Sli Ultra Intensive
Вертикальний професійний солярій Luxura V7 48 XLc High Intensive 200 W
Вертикальний професійний солярій Luxura V5 42 XLc Intensive Є в наявності!
Солярій JADE 12 K - образної стійкою має просту і ефективну систему підйому верхнього склепіння. Як і в інших моделях серії JADE, для солярію JADE з K-подібної стійкої можна вибирати різні лампи. Система рефлекторів (Strip Reflector System / SRS) позаду ламп гарантує оптимальний загар.
Вертикальний домашній солярій OPAL оснащений 30-хвилинним таймером і універсальними лампами Lighttech Combi з вбудованими випромінювачами для обличчя. Параболічні відображають пластини (рефлектори), встановлені позаду ламп, забезпечують оптимальний загар.
Горизонтальний підвісний солярій для wellness зон або просто для будинку. Поставляється в двох варіантах: Sunsky 400 і Sunsky 800.
Настільний міні-солярій QUATTRO .

Домашній солярій NT 363U

10150 грн.
Придбати
Домашній солярій, як і сонце, є незамінним джерелом молодості і краси. Використання такого солярію в помірних дозах сприятливо впливає на безліч процесів, що відбуваються в організмі - наприклад, обмін речовин, а також покращує загальне самопочуття. Найбільш активний і корисний, в деяких випадках і просто незамінний загар навесні і взимку, коли прояви авітамінозу в організмі стають помітними неозброєним поглядом - шкіра стає тьмяною і бляклої.
Hapro Summer Glow HB404 з його 400 ватними HPA лампами і м'яким фільтром створює ідеальний рівний загар. Параболічний рефлектор відбиває світло додатковий раз, покращуючи якість засмаги. Використовуючи спеціальний інструмент Ви легко визначите оптимальну відстань до особи, створюючи якісний річний засмага. Використовуючи механічний 60-ти хвилинний таймер легко поставити саме той час сеансу, яке підходить Вашій шкірі.
Настільний міні-солярій Summer Glow HB175 - розкішний міні-солярій, який покриє Ваше обличчя засмагою. Hapro Summer Glow оснащений пам'яттю на двох чоловік, що дозволяє Вам слідкувати за кількістю сеансів засмаги.