(044) 232-67-50    (093) 394-56-85    (067) 492-70-02

Рус.
Телефоны
(044) 232-67-50
(093) 394-56-85
(067) 492-70-02
ГоловнаУсі товариТренажери для домуШведські стінкиШведська стінка СТ-Майстер

Шведська стінка СТ-Майстер

Шведська стінка СТ-Майстер

Шведська стінка «Титан» (CTT) - з металевими перекладинами з пластмасовим покриттям, знімним турником-брусами з широким хватом нового зразка (що дозволяє розміщувати або у варіанті бруси, або у варіанті турнік), зйомна лавка для пресу з валиками).

Шведська стінка СТТ, це спортивний тренажер для щоденних занять спортом. Шведська стінка СТ Титан - має знімний турнік з широким хватом. Шведська стінка СТ-Титан має лаву доладну, яка підвішується на шведську стінку і займає мінімум місця у Вашому домі.
Комплектація Шведської стінки СТ Титан:

  • шведська стінка з металевими перекладинами в пластиковій оплітці;
  • зйомний турнік-бруси з широким хватом нового зразка, що дозволяє розміщувати або у варіанті бруси, або у варіанті турнік;
  • зйомна лавка для пресу з валиками.

Матеріал шведської стінки СТТ: труба 40х40 з високоякісної сталі, металеві поперечини з пластиковим покриттям.
Кріплення: в комплекті розпір підлога-стеля і 4 виносних кронштейна для кріплення до стіни.
Характеристика:

  • Габаритні розміри (cм):
  • Довжина / Висота / Ширина: 139/227/115
  • Винос від стіни сходи: 15
  • Винос від стіни турніка: 53
  • Винос від стіни брусів: 73
  • Виліт лавки від стіни: 154
  • Виробник: Ладас / Україна.

Безкоштовна доставка на будь-який склад транспортної компанії Інтайм, Делівері по Україні. Комісія (зворотна доставка грошей) за рахунок покупця. Доставка на протязі 24 годин.

Сторінки, близькі за змістом

 Останні новини
Гребний тренажер ROWER COBRA XT марки HAMMER відрізняється також своїм вільним від ривків процесом руху, симулюють плавне професійне грібне рух. Серцем тренажера ROWER COBRA XT марки HAMMER є нахиляється тренувальний комп'ютер з великим полем індикації. Таким чином можна контролювати процес тренування, сидячи в будь-якому положенні. Ручне 10-рівневе регулювання сили опору гарантує різноманітний і ефективний тренінг. Поряд з усіма важливими тренувальними даними тут також висвічується показник пульсу. Його можна дуже легко вимірювати за допомогою вбудованого нагрудного ременя з пульсомірів-приймачем. Тренажер ROWER COBRA XT марки HAMMER переконує і своєю комфортністю. Алюмінієва станина і ергономічно сформоване комфортне сидіння на змонтованих на шарикопідшипниках роликах забезпечать безпроблемний тренінг в домашніх умовах. Тренажер ROWER COBRA XT складається, і за допомогою практичних транспортних роликів гребний тренажер можна легко прибрати в сторону.