(044) 232-67-50    (093) 394-56-85    (067) 492-70-02

Рус.
Телефоны
(044) 232-67-50
(093) 394-56-85
(067) 492-70-02
ГоловнаУсі товариТренажери для домуШведські стінкиШведська стінка СТ-Майстер

Шведська стінка СТ-Майстер

Шведська стінка СТ-Майстер

Шведська стінка «Титан» (CTT) - з металевими перекладинами з пластмасовим покриттям, знімним турником-брусами з широким хватом нового зразка (що дозволяє розміщувати або у варіанті бруси, або у варіанті турнік), зйомна лавка для пресу з валиками).

Шведська стінка СТТ, це спортивний тренажер для щоденних занять спортом. Шведська стінка СТ Титан - має знімний турнік з широким хватом. Шведська стінка СТ-Титан має лаву доладну, яка підвішується на шведську стінку і займає мінімум місця у Вашому домі.
Комплектація Шведської стінки СТ Титан:

  • шведська стінка з металевими перекладинами в пластиковій оплітці;
  • зйомний турнік-бруси з широким хватом нового зразка, що дозволяє розміщувати або у варіанті бруси, або у варіанті турнік;
  • зйомна лавка для пресу з валиками.

Матеріал шведської стінки СТТ: труба 40х40 з високоякісної сталі, металеві поперечини з пластиковим покриттям.
Кріплення: в комплекті розпір підлога-стеля і 4 виносних кронштейна для кріплення до стіни.
Характеристика:

  • Габаритні розміри (cм):
  • Довжина / Висота / Ширина: 139/227/115
  • Винос від стіни сходи: 15
  • Винос від стіни турніка: 53
  • Винос від стіни брусів: 73
  • Виліт лавки від стіни: 154
  • Виробник: Ладас / Україна.

Безкоштовна доставка на будь-який склад транспортної компанії Інтайм, Делівері по Україні. Комісія (зворотна доставка грошей) за рахунок покупця. Доставка на протязі 24 годин.

Сторінки, близькі за змістом

 Останні новини
Гребний тренажер забезпечує всі переваги реальної веслування. Гребля - вид спорту, який покращує не тільки діяльність серцево-судинної системи, а й витривалість і силу. При цьому поліпшується здатність організму засвоювати кисень. Гребля також підходить для спалювання жиру шляхом перетворення жирових запасів в енергію. Інша перевага гребли полягає в зміцненні всіх важливих груп м'язів, причому з ортопедичною точки зору, основне перевага-зміцнення м'язів спини і плечового пояса. Групи м'язів. Грібне рух включає в роботу всі основні м'язові групи, але деякі м'язи тренуються особливо. При веслування активізуються і верхня, і нижня частина тіла. Гребля включає в роботу розгиначі і згиначі ніг, а також м'язи передньої поверхні гомілки і литкові м'язи. При веслування навантажуються також сідничні м'язи. В області спини веслування сприятливо впливає на найширші м'язи спини і розгиначі спини. Крім цього, в роботу включаються трапециевидная і дельтовидная м'язи, а також сгибатели (біцепси) рук.