(044) 232-67-50    (093) 394-56-85    (067) 492-70-02

Рус.
Телефоны
(044) 232-67-50
(093) 394-56-85
(067) 492-70-02
ГоловнаУсі товариТренажери для домуШведські стінкиШведська стінка СТ-Майстер

Шведська стінка СТ-Майстер

Шведська стінка СТ-Майстер

Шведська стінка «Титан» (CTT) - з металевими перекладинами з пластмасовим покриттям, знімним турником-брусами з широким хватом нового зразка (що дозволяє розміщувати або у варіанті бруси, або у варіанті турнік), зйомна лавка для пресу з валиками).

Шведська стінка СТТ, це спортивний тренажер для щоденних занять спортом. Шведська стінка СТ Титан - має знімний турнік з широким хватом. Шведська стінка СТ-Титан має лаву доладну, яка підвішується на шведську стінку і займає мінімум місця у Вашому домі.
Комплектація Шведської стінки СТ Титан:

  • шведська стінка з металевими перекладинами в пластиковій оплітці;
  • зйомний турнік-бруси з широким хватом нового зразка, що дозволяє розміщувати або у варіанті бруси, або у варіанті турнік;
  • зйомна лавка для пресу з валиками.

Матеріал шведської стінки СТТ: труба 40х40 з високоякісної сталі, металеві поперечини з пластиковим покриттям.
Кріплення: в комплекті розпір підлога-стеля і 4 виносних кронштейна для кріплення до стіни.
Характеристика:

  • Габаритні розміри (cм):
  • Довжина / Висота / Ширина: 139/227/115
  • Винос від стіни сходи: 15
  • Винос від стіни турніка: 53
  • Винос від стіни брусів: 73
  • Виліт лавки від стіни: 154
  • Виробник: Ладас / Україна.

Безкоштовна доставка на будь-який склад транспортної компанії Інтайм, Делівері по Україні. Комісія (зворотна доставка грошей) за рахунок покупця. Доставка на протязі 24 годин.

Сторінки, близькі за змістом

 Останні новини
Використання якісного косметологічного обладнання - запорука легкої і продуктивної роботи майстра. Зараз складно уявити собі фахівця, який обходиться без косметологічної візки для інструментів. Тому ми представляємо вам візок на коліщатках SPAteros-Beauty S-19, що має ряд переваг, які вигідно виділяють її серед подібних товарів. Виріб складається з трьох ярусів, а так само має знімну верхню частину, виконану у вигляді підношення, що дозволяє безперешкодно переносити необхідні препарати і обладнання, що не переміщує при цьому всю візок. Оскільки виконана візок з натурального, високоякісного матеріалу, світлого дерева «Горіх», вона безсумнівно прослужить довгий час. Завдяки своїм акуратним і витонченим формам візок прикрасить робочу зону будь-якого салону або косметологічного кабінету і впишеться в будь-яку обстановку. Її габарити 80 × 50 × 38 см, вага - 7,5 кг. Крім того, візок оснащений колісною базою, що робить її максимально мобільною.
Сьогодні споживач може відчувати певний дискомфорт, пов'язаний з труднощами вибору тієї чи іншої продукції з-за величезного асортименту однойменних товарів, представлених на ринку. Не є винятком і б'юті обладнання, при підборі якого утрудняються не тільки новачки, але й аси своєї справи. Якщо Ви прихильник простого і, разом з тим, витонченого дизайну, то косметологічна візок моделі S-25, прекрасно зарекомендував себе на вітчизняному ринку, буде відмінним вибором. Візок виконана у вигляді триярусної етажерки з внутрішніми розмірами 50х40 см, що дозволяє економно використовувати простір робочої зони і систематизувати косметологічні приналежності, розміщені на ній. Модель виконана з елегантного темного дерева, оснащена темними ж роликами, які дозволять легко котити її по кабінету. S-25 досить жорстка, що забезпечується наявністю суцільних бічних панелей, які обумовлюють її надійність і довговічність. Боковічкі так само виконують роль бортів-обмежувачів, в їх верхній частині для Вашої зручності вирізані дві ручки. Її габаритні розміри: S-25: 91х54х40 см.
Складно уявити роботу кваліфікованого фахівця в сфері косметології без спеціального обладнання. До такого обладнання можна віднести не тільки масажні крісла, столи, але й спеціальні візки. Косметологічний візок на поворотних коліщатках SPAteros-Beauty S16 досить універсальна, може використовуватися в б'юті клініках і салонах. Вона проста і компактна, її габарити порівняно невеликі 80 × 50 × 38 см., Вага 7,5 кг, що дозволяє розмістити її навіть в невеликому приміщенні. Візок трьох ярусна, її верхня частина виготовлена ​​у вигляді знімного великого підноса, що робить її максимально зручною, дозволяючи переносити необхідне обладнання та робочі матеріали, що не переміщує всю візок. Візок виготовлений з якісного практичного і натурального матеріалу, дерева «темний дуб». Крім того, візок можна просто і безшумно переміщати, завдяки колісній поворотною базі. Вона володіє гарними, акуратними формами, що робить її витонченим функціональним прикрасою будь-якого салону або б'юті кабінету.
Кожен фахівець у сфері б'юті бізнесу прекрасно знає, що продуктивна робота залежить не тільки від кваліфікації майстра, але і багато в чому від якості використовуваного ним обладнання. Візок на коліщатках Modern-Beauty S-18 має дві полички, де можна зручно розмістити інструменти, рушники, препарати та інші необхідні матеріали, крім того вона оснащена містким великим висувним ящиком, що дозволить розширити зону роботи майстра, сховавши туди зайві інструменти та робочі матеріали . Візок володіє чотирма поворотними колесами, завдяки яким її легко, швидко і зручно переміщати. Виріб вироблено в стилі «Модерн», що безсумнівно дозволяє йому вписатися в дизайн будь б'юті клініки або СПА кабінету і майстерно прикрасити його. Габарити візки порівняно невеликі 500 × 390 х 900 мм, її вага всього 8,5 кг. Завдяки високоякісному матеріалу «Англійська дуб», вона прослужить салону довгі роки. Її верхня частина виконана у вигляді полички, вона обрамлена дерев'яним обмежувачем, який не дозволить інструментам впасти по час її руху.

Візок на коліщатках Budua Beauty Luxe S-15 є яскравим прикладом якісного і при цьому порівняно недорогого обладнання для клінік, б'юті кабінетів та салонів. Візок має три висувних містких ящика різних розмірів, що подзвонить розділити робочі матеріали за категоріями, крім трьох ящиків візок має дві полички, нижня призначена для зберігання рушників, препаратів, косметики та інших необхідних матеріалів, на верхній поличці зручно розмістити інструменти, які використовуються безпосередньо під час проведення косметологічних б'юті процедур. Розміри візка становлять 850 х 350 х 400 мм, вага 11 кг. Візок можна без праці переміщати по СПА салону або кабінету, завдяки поворотною колісній базі. Виконано даний виріб з благородного світлового дерева Горіх, що гарантує, що візок вірно прослужить довгі роки. Завдяки совій мініатюрності й акуратності візок не тільки полегшить роботу фахівця, а й прикрасить салон або косметологічний кабінет, зробивши перебування в ньому ще комфортніше як для персоналу і майстри, так і для його відвідувачів.