×
Масажні накидки

Масажна накидка Backline 3 RT-2130

5900 грн.
Придбати

Масажна накидка Backline 3 RT-2130 Новинка!

Ми рекомендуємо! - новий вид массажера, ідеальний варіант для профілактики і боротьби з болями в шиї і спині, перепадами внутрішньочерепного та артеріального тиску, відкладеннями солей.

Особливість накидки в тому, що в її конструкції розташовані спеціальні, окремо вбудовані роли для розминаючого шийного масажу та дві пари ролів для глибокого масажу спини. За рахунок обертових на 280 градусів ролів можливе виконання глибокого шиацу масажу спини (3D масаж).

Роли шийного відділу можна налаштувати по висоті під зріст користувача (роли регулюються по висоті вгору-вниз 8 см).

За допомогою масажної накидки Беклайн 3, Ви зможете вибрати одну з трьох автоматичних програм масажу. А також самостійно в ручному режимі вибрати область масажу, наприклад: тільки шия, або тільки спина, або сидіння. Тобто включити або відключити той вид масажу, який потрібен Вам.

Накидка Backline rt 2130 забезпечить також повітряно-компресійний масаж за рахунок вбудованих в апарат повітряних подушок (пресотерапія).

Накидка забезпечить якісний масаж трьох рівнів: сильного, середнього, слабкого. Повітряний масаж попереку здійснюється також у трьохрівневому режимі.

У масажері передбачені функції підігріву і підсвічування.

Масажна накидка Беклайн 3 RT2130 дуже зручна у використанні. Зручний пульт управління дасть можливість змінювати види і рівні масажу на розсуд користувача.

У сидінні використовується вібраційний масаж, за допомогою двох віброматоров.

Масажна накидка обладнана якісним текстильним покриттям. Накидка легко кріпиться за допомогою спеціальних ременів до крісла або стільця.

За своїми технічними параметрами і можливостям накидки, її можна порівняти з масажним кріслом. Роблячи масаж за допомогою Backline 3, Ви будете відчувати себе як ніби-то в масажному кріслі.

Ми рекомендуємо саме цю модель, вона перевершила всі наші очікування!

Технічна характеристика:

  • Тип: масажна накидка
  • Модель: RT-2130
  • Споживана потужність: 60 Вт
  • Харчування: 220 В
  • Рекомендований час роботи: 20 хвилин
  • Вага нетто: 7,6 кг
  • Розміри (ДхШхВ): 80x50x22 см
  • Виробник: Rongtai / Китай.

Відвідані товари

Масажна накидка Backline 3 RT-2130 Новинка! Ми рекомендуємо! Накидка Backline rt 2130 забезпечить також повітряно-компресійний масаж за рахунок вбудованих в апарат повітряних подушок. Накидка забезпечить якісний масаж трьох рівнів: сильного, середнього, слабкого. За рахунок обертових на 280 градусів ролів можливе виконання 3D глибокого шиацу масажу спини. Повітряний масаж попереку здійснюється також у трьохрівневому режимі.