(044) 232-67-50    (093) 394-56-85    (067) 492-70-02

Рус.
Телефоны
(044) 232-67-50
(093) 394-56-85
(067) 492-70-02
ГоловнаУсі товариМасажериМасажні ліжкаМасажне ліжко Nuga Best NM-5000 Plus

Масажне ліжко Nuga Best NM-5000 Plus

70000 грн.
Придбати
Форма заказа
Придбати: Масажне ліжко Nuga Best NM-5000 Plus
70000 грн.

Пожалуйста, предоставьте информацию для осуществления заказа.

Ваше имя и фамилия Ваш телефон (телефоны) E-mail Адрес (город, улица, дом, квартира, этаж) Дополниельная информация. Укажите ваши пожелания о времени доставки, а также любую необходимую информацию
Заказать! Отмена

Масажне ліжко Nuga Best NM-5000 Plus

Особливості масажному ліжку NugaBestNM-5000 PLUS:

В основній мат обладнання NugaBestNM-5000 вбудована каретка внутрішнього проектор, на якій кріпляться 7 ролів. 6 парних ролів нагріваються від 40 до 70 ° С. Три ряди турманієвий ролів знаходяться на одному рівні, що збільшує площу зіткнення припікання.
Конструкція каретки, на якій кріпляться роли, «плаваюча»: кожна половина рухається м'яко не тільки вгору-вниз, але і в поперечному напрямку. Це дає можливість внутрішнього проектора «пристосовуватися» до індивідуальних вигинів хребта.
Роли внутрішнього проектора виготовлені з турманієвої кераміки, яка при нагріванні випромінює довгохвильове інфрачервоне тепло.
7-й непарний рол призначений для шийного відділу хребта і нагрівається тільки до температури 37 ° С.
Масаж шийного відділу хребта становить серйозну проблему для розробників масажних ліжок. Додатковий 7-1 рол «приступає» до роботи тільки у верхньому положенні каретки, наїжджаючи на спеціальну «гірку».Ролик тисне на основу черепа, розтягуючи шийний відділ.
Турманій - складний сплав турмаліну, германію, ельвана і вулканічних порід.
У моделі NM-5000 збільшено на один ряд площа турманієвої килимка на додатковому мате обладнання. Додано 14 керамічних дисків з турманію для підвищення ефекту лікування: стала більша площа впливу на ноги і на спину (в залежності від положення на масажері).
В області нижніх кінцівок, особливо нижче колін, - сама погана циркуляція крові. Килимок з турманію значно покращує кровообіг в литках ніг. Це особливо важливо для літніх людей і тих, хто хворий на цукровий діабет.
Інфрачервоне тепло, що виділяється керамічними дисками з турманію на додатковому мате, посилює ефект прогрівання, покращує обмін речовин, зменшує біль і посилює імунітет. Тепловий вплив і точковий масаж допомагають зменшити нервово-м'язову напругу і збільшити власні сили і можливості організму.
П'яти кульковий проектор: ручний проектор виконаний у вигляді дуги з п'ятьма платформами. Зовнішнім проектором зручно прогрівати яку частину теля для зняття втоми, запалення, болю і для поліпшення кровообігу.Рекомендується при кожному використанні перші 20 хвилин прикладати проектор до печінки.
Пояс-миостимулятор - вигідне відміну NugaBestот інших масажерів.Використання низькочастотного пояса-миостимулятора допоможе підтягнути лінію талії, укріпити і зробити еластичнішою м'язи. Знімається біль, розщеплюється і виводиться накопичився всередині тіла зайвий жир.Міостимулятор покращує роботу шлунково-кишкового тракту і жовчовивідних шляхів; зміцнює м'язи дна малого тазу, склепіння стопи. Модель має 6 рівнів інтенсивності роботи миостимулятора.
Міостимулятор діє імпульсними струмами низької частоти, тренує м'язи, зменшує жирові відкладення, покращує циркуляцію крові і лімфи в організмі, і за допомогою пояса щільно притискається до будь-якої частини тіла.
Функція припікання: інфрачервоне тепло стимулює біологічно активні точки вздовж хребта по типу припікання. Ця дуже важлива функція є одним з методів рефлексотерапії.
Хворий ділянку піддається постійному одноманітному тиску і під впливом теплової енергії відбувається поліпшення кровообігу, що призводить до його одужання.
Найкращий ефект від припікання відбувається при температурі ролів 60-70 ° С. Під час зупинки проектора біологічно активні точки прогріваються теплом нагрітого турманію. Інфрачервоне тепло здатне проникати глибоко в тканини, усуваючи біль і запалення.
Завдяки припікання і прокатці каретки вгору-вниз знімається напруга в м'язах, і зростає ефективність оздоровлення.
Дослідження сучасних вчених доведено, що такий вплив на організм збільшує кількість червоних і білих кров'яних тілець у крові і покращує кровообіг. Цей метод був визнаний ефективним Всесвітньої Організації Охорони здоров'я.
Пульт дистанційного управління - дозволяє швидко переходити до зручних для користувача режимів роботи масажера, задавати необхідну температуру з урахуванням індивідуального стану.
Дисплеї показують фактичну температуру нагрівання турманієвий ролів внутрішнього і нефритових плафонів зовнішнього проекторів. Температуру проекторів можна регулювати від 40 до 70 град. Крок зміни температури - 5 градусів від 40 до 50 градусів, після 50 градусів крок зміни температури становить всього 2 градуси.
Держатель пульта дистанційного керування обертається на 360 градусів, що дозволяє використовувати його під будь-яким кутом.
Регулювання висоти -основний і додатковий мати розташовані горизонтально, але завдяки зручним захопленням можна міняти кут їх нахилу на 10, 20 або 30 градусів. Це залежить від стану або бажання користувача.Система регулювання висоти під різними кутами - це результат роботи інженерів-психологів. Апарат відповідає стилю ділових людей, дбайливо відносяться до свого часу. Під час сеансу масажу можна дивитися телевізор або читати, піднявши один або обидва мата обладнання.
Є випадки, коли необхідно регулювати висоту. Наприклад:

 • вагу людини 120 кг і більше;
 • яскраво виражений сколіоз, остеопороз;
 • організм ослаблений захворюваннями;
 • для зменшення больових відчуттів, пов'язаних зі спазмом м'язів хребта.

Функції Нуга Бест:

 • Витягування хребта
 • Припікання
 • Точковий масаж
 • Прогрівання довгохвильовими інфрачервоними променями
 • Міостімуляція низькочастотними струмами
 • Іонізація

Технічна характеристика:

 • Тип: масажне ліжко
 • Модель: NM-5000Plus (зелена)
 • Пульт ДУ - є
 • Додатковий мат з керамічними дисками з турманію - є
 • Регулювання температури нагріву турманієвої мата - є (від 40 до 70 ° С)
 • Наявність ручного режиму і 4 автоматичних режимів роботи.
 • П'яти кульковий проектор з плафонами з нефриту - є
 • У сполучної панелі знаходяться гнізда для п'яти кулькового проектора, миостимулятора і пульта дистанційного керування. Таким чином, апаратом може користуватися відразу вся родина або одна людина застосовувати всі функції одночасно.
 • Регулювання висоти - є. Яка дозволяє встановлювати виріб під кутом 10, 20 або 30 градусів. Це дає можливість використовувати массажер відповідно до індивідуальних потреб.
 • Низькочастотна подушка для миостимуляции з поясом (6 режимів роботи)
 • Функція витяжки хребта - є
 • Габарити: 200х63 см
 • Основний мат: 121х61х17 см
 • Додатковий мат: 81х 61х17 см
 • Каркас: 198х63х56см
 • Вага: 72 кг
 • Основний мат: 26 кг
 • Додатковий мат: 8 кг
 • Каркас: 34 кг
 • Навісні деталі: 4 кг
 • Ел. споживання: max - 260 Вт
 • Напруга: 220 В,
 • Частота - 50 Гц
 • Харчування подається на основний мат.
 • Температура при використанні: 30-70 ° С
 • Гарантія - 1 рік
 • Виробництво: «NUGA MEDICAL CO., LTD» (Південна Корея)

Обладнання NugaBestNM-5000 пройшло всі необхідні рівні сертифікації, передбачені законодавством України та міжнародними нормами стандартизації. Свідоцтво про держ. Реєстрації обладнання NugaBestNM-5000 № 3774/2005 від 01.03.2010 р.

Сторінки, близькі за змістом

 Останні новини
Прекрасний варіант для сучасної практики індустрії краси. У цьому підрозділі представлений нагрівач парафіну для рук електронний UMS-8006. Цей функціональний прилад допоможе вам, як знавцеві косметології виконати якісну процедуру. Він зробить час послуги парафінотерапії бездоганним і акуратним. Для підігріву парафіну є особливий об'ємний резервуар. Після підігріву парафіну на необхідний рівень, ви можете регулювати температуру витратного матеріалу спеціальним верньєром. Включення парафінотерапії допоможе вашим клієнтам врятуватися від сотень проблем зовнішності і поправити загальне самопочуття. Парафинонагреватель для рук електронний UMS-8006 окупитися вже в практично завтра, так вартість його непристойно мала, а користь він буде приносити багато років. Ваші відвідувачі будуть щасливі, що проводиться вами парафінотерапією. Так як вона прекрасно поєднується зі десятками іншим процедурами. Ви як майстер, можете добитися кращого ефекту, поєднуючи різні методики. Парафінотерапія актуальна в будь-який час року, так як сухість шкіри може бути викликана як нестримною нічим літньою спекою, так і суворим і пекучим холодом. Ми впевнені, що покупка Парафинонагреватель ручного електронного UMS-8006 - це вигідне придбання для профі вашого салону краси!
Сьогодні практично кожен косметологічний салон пропонує серед інших послуг парафінотерапія рук і ніг. Парафінотерапія дозволяє зробити шкіру рук і ніг зволоженою, доглянутою, красивою і здоровою. За кілька процедур парафінотерапії можливо навіть розгладити дрібні зморшки. Багато жінок користуються послугами майстра-косметолога, роблячи подібні процедури систематично. Тому в кожному косметологічному салоні, що надає подібні послуги, є спеціальне устаткування-прилад для нагріву парафіну. Нагрівач парафіну для рук або ніг UMS-8011 складається з спеціальної посудини з кришкою. Парафинонагреватель незамінний помічник майстра, в його спеціальному резервуарі розігрівається парафін, температура в ньому підтримується за допомогою електронного перемикача. Виріб представлено в білому кольорі, кришка його приємного рожевого кольору. Важливо відзначити, що процедура парафінотерапії досить-таки проста, що дозволить робити її будинку, при наявності цього обладнання.
Пропонуємо розглянути вам варіант нагрівач для різного парафіну для рук і ніг електронний UMS-8013. Це чудовий прилад для прибуткового розширення переліку послуг будь-якого салону краси або приватної практики. Купуючи його на представленому сайті по самій прийнятній ціні в країні, ви купуєте можливість надавати послуги елітного рівня. Так як цей інструмент може підготувати шкіру клієнтів для виконання інших процедур або маніпуляції вашого косметологічного кабінету. Цей функціональний прилад перевірений позитивними відгуками косметологів не тільки України, але й інших країн! Парафін швидко розм'якшується в спеціальному резервуарі. Потім ви підтримуєте температуру витратного матеріалу з допомогою зручного перемикача. Електронний нагрівач парафіну UMS-8013 компактний і міцний. Цей прилад чудово увіллється в інтер'єр вашого салону краси, тому при першій можливості ви за мінімум часу можете його включити і провести вимагаю маніпуляцію. Після замовлення найбільш зручним для вас варіантом перевізника ми доставимо вам цей прилад. Запевняємо вас, що клієнти, відчувши на собі всі переваги Парафинонагреватель, стануть завсідника відвідувачами вашого салону!
Зараз надання послуг у сфері косметології переходить на новий рівень, відкривається все більше косметологічних кабінетів та салонів і для щоб витримати конкуренцію важливо використовувати у своїй роботі найсучасніше обладнання. Мова йде не тільки про різні апаратах, але й безсумнівно про меблі, яка створить максимально комфортні умови для роботи майстра. Косметологічний візок Aqua-BeautySPA U-913 незамінна в даній сфері. Зручна і компактна в переміщенні, оснащена колісною базою, візок стане не тільки вірним помічником, а й витонченою прикрасою салону або косметологічного кабінету, виконана з дерева Вільха, має три акуратні полички з міцного матового скла, що витримує велику вагу. Завдяки своїй простоті шикарно впишеться в інтер'єр будь-якого салону, не займе при цьому багато місця, а навпаки допоможе його заощадити. Як зазначалося раніше, візок компактна, її розміри складають лише 45 х 35 х 85 см, її вага 15 кг. Необхідно відзначити, що полички стійки до дезінфекції та чищення.
Імідж і престиж салону природно залежить від якості роботи майстра, але і багато в чому від обладнання та інструментів, які використовується майстром, а так само загальної обстановки, тому дуже важливо вибирати меблі, які впишеться в колірну гаму приміщення. Косметологічний візок на коліщатках 021 завдяки своєму нейтральному дизайну і можливого виконання з темного і світлого Венеціанського дуба, чудово впишеться в інтер'єр будь-якого косметологічного салону і кабінету. Однак виріб незамінне, не тільки завдяки свій естетиці, воно з легкістю розширить зону роботи майстра, зробить його роботу комфортною і легкою, а отже і продуктивною. Візок має дві дерев'яні полички і зручний місткий висувний ящик оснащений надійним замком. Завдяки поворотним колесам візок можна легко, швидко і безшумно переміщати. Виріб має дуже компактні розміри 90 х 40 х 59 см, а так само досить невелику вагу 20 кг. Важливо, що виріб виконано з якісного дерева, воно прослужить тривалий час, незважаючи на постійне використання.