(044) 232-67-50    (093) 394-56-85    (067) 492-70-02

Рус.
Телефоны
(044) 232-67-50
(093) 394-56-85
(067) 492-70-02
ГоловнаУсі товариМасажериМасажні ліжкаМасажне ліжко Nuga Best NM-5000 Plus

Масажне ліжко Nuga Best NM-5000 Plus

64400 грн.
Придбати
Форма заказа
Придбати: Масажне ліжко Nuga Best NM-5000 Plus
64400 грн.

Пожалуйста, предоставьте информацию для осуществления заказа.

Ваше имя и фамилия Ваш телефон (телефоны) E-mail Адрес (город, улица, дом, квартира, этаж) Дополниельная информация. Укажите ваши пожелания о времени доставки, а также любую необходимую информацию
Заказать! Отмена

Масажне ліжко Nuga Best NM-5000 Plus

Особливості масажному ліжку Nuga Best NM-5000 PLUS:

В основній мат обладнання Nuga Best NM-5000 вбудована каретка внутрішнього проектор, на якій кріпляться 7 ролів. 6 парних ролів нагріваються від 40 до 70 ° С. Три ряди турманієвий ролів знаходяться на одному рівні, що збільшує площу зіткнення припікання.
Конструкція каретки, на якій кріпляться роли, «плаваюча»: кожна половина рухається м'яко не тільки вгору-вниз, але і в поперечному напрямку. Це дає можливість внутрішнього проектора «пристосовуватися» до індивідуальних вигинів хребта.
Роли внутрішнього проектора виготовлені з турманієвої кераміки, яка при нагріванні випромінює довгохвильове інфрачервоне тепло.
7-й непарний рол призначений для шийного відділу хребта і нагрівається тільки до температури 37 ° С.
Масаж шийного відділу хребта становить серйозну проблему для розробників масажних ліжок. Додатковий 7-1 рол «приступає» до роботи тільки у верхньому положенні каретки, наїжджаючи на спеціальну «гірку».Ролик тисне на основу черепа, розтягуючи шийний відділ.
Турманій - складний сплав турмаліну, германію, ельвана і вулканічних порід.
У моделі NM-5000 збільшено на один ряд площа турманієвої килимка на додатковому мате обладнання. Додано 14 керамічних дисків з турманію для підвищення ефекту лікування: стала більша площа впливу на ноги і на спину (в залежності від положення на масажері).
В області нижніх кінцівок, особливо нижче колін, - сама погана циркуляція крові. Килимок з турманію значно покращує кровообіг в литках ніг. Це особливо важливо для літніх людей і тих, хто хворий на цукровий діабет.
Інфрачервоне тепло, що виділяється керамічними дисками з турманію на додатковому мате, посилює ефект прогрівання, покращує обмін речовин, зменшує біль і посилює імунітет. Тепловий вплив і точковий масаж допомагають зменшити нервово-м'язову напругу і збільшити власні сили і можливості організму.
П'яти кульковий проектор: ручний проектор виконаний у вигляді дуги з п'ятьма платформами. Зовнішнім проектором зручно прогрівати яку частину теля для зняття втоми, запалення, болю і для поліпшення кровообігу.Рекомендується при кожному використанні перші 20 хвилин прикладати проектор до печінки.
Пояс-миостимулятор - вигідне відміну NugaBestот інших масажерів.Використання низькочастотного пояса-миостимулятора допоможе підтягнути лінію талії, укріпити і зробити еластичнішою м'язи. Знімається біль, розщеплюється і виводиться накопичився всередині тіла зайвий жир.Міостимулятор покращує роботу шлунково-кишкового тракту і жовчовивідних шляхів; зміцнює м'язи дна малого тазу, склепіння стопи. Модель має 6 рівнів інтенсивності роботи миостимулятора.
Міостимулятор діє імпульсними струмами низької частоти, тренує м'язи, зменшує жирові відкладення, покращує циркуляцію крові і лімфи в організмі, і за допомогою пояса щільно притискається до будь-якої частини тіла.
Функція припікання: інфрачервоне тепло стимулює біологічно активні точки вздовж хребта по типу припікання. Ця дуже важлива функція є одним з методів рефлексотерапії.
Хворий ділянку піддається постійному одноманітному тиску і під впливом теплової енергії відбувається поліпшення кровообігу, що призводить до його одужання.
Найкращий ефект від припікання відбувається при температурі ролів 60-70 ° С. Під час зупинки проектора біологічно активні точки прогріваються теплом нагрітого турманію. Інфрачервоне тепло здатне проникати глибоко в тканини, усуваючи біль і запалення.
Завдяки припікання і прокатці каретки вгору-вниз знімається напруга в м'язах, і зростає ефективність оздоровлення.
Дослідження сучасних вчених доведено, що такий вплив на організм збільшує кількість червоних і білих кров'яних тілець у крові і покращує кровообіг. Цей метод був визнаний ефективним Всесвітньої Організації Охорони здоров'я.
Пульт дистанційного управління - дозволяє швидко переходити до зручних для користувача режимів роботи масажера, задавати необхідну температуру з урахуванням індивідуального стану.
Дисплеї показують фактичну температуру нагрівання турманієвий ролів внутрішнього і нефритових плафонів зовнішнього проекторів. Температуру проекторів можна регулювати від 40 до 70 град. Крок зміни температури - 5 градусів від 40 до 50 градусів, після 50 градусів крок зміни температури становить всього 2 градуси.
Держатель пульта дистанційного керування обертається на 360 градусів, що дозволяє використовувати його під будь-яким кутом.
Регулювання висоти -основний і додатковий мати розташовані горизонтально, але завдяки зручним захопленням можна міняти кут їх нахилу на 10, 20 або 30 градусів. Це залежить від стану або бажання користувача.Система регулювання висоти під різними кутами - це результат роботи інженерів-психологів. Апарат відповідає стилю ділових людей, дбайливо відносяться до свого часу. Під час сеансу масажу можна дивитися телевізор або читати, піднявши один або обидва мата обладнання.
Є випадки, коли необхідно регулювати висоту. Наприклад:

 • вагу людини 120 кг і більше;
 • яскраво виражений сколіоз, остеопороз;
 • організм ослаблений захворюваннями;
 • для зменшення больових відчуттів, пов'язаних зі спазмом м'язів хребта.

Функції Нуга Бест:

 • Витягування хребта
 • Припікання
 • Точковий масаж
 • Прогрівання довгохвильовими інфрачервоними променями
 • Міостімуляція низькочастотними струмами
 • Іонізація

Технічна характеристика:

 • Тип: масажне ліжко
 • Модель: NM-5000 Plus (зелена)
 • Пульт ДУ - є
 • Додатковий мат з керамічними дисками з турманію - є
 • Регулювання температури нагріву турманієвої мата - є (від 40 до 70 ° С)
 • Наявність ручного режиму і 4 автоматичних режимів роботи.
 • П'яти кульковий проектор з плафонами з нефриту - є
 • У сполучної панелі знаходяться гнізда для п'яти кулькового проектора, миостимулятора і пульта дистанційного керування. Таким чином, апаратом може користуватися відразу вся родина або одна людина застосовувати всі функції одночасно.
 • Регулювання висоти - є. Яка дозволяє встановлювати виріб під кутом 10, 20 або 30 градусів. Це дає можливість використовувати массажер відповідно до індивідуальних потреб.
 • Низькочастотна подушка для миостимуляции з поясом (6 режимів роботи)
 • Функція витяжки хребта - є
 • Габарити: 200х63 см
 • Основний мат: 121х61х17 см
 • Додатковий мат: 81х 61х17 см
 • Каркас: 198х63х56см
 • Вага: 72 кг
 • Основний мат: 26 кг
 • Додатковий мат: 8 кг
 • Каркас: 34 кг
 • Навісні деталі: 4 кг
 • Ел. споживання: max - 260 Вт
 • Напруга: 220 В,
 • Частота - 50 Гц
 • Живлення подається на основний мат.
 • Температура при використанні: 30-70 ° С
 • Гарантія - 1 рік
 • Виробництво: «NUGA MEDICAL CO., LTD» (Південна Корея)

Обладнання NugaBestNM-5000 пройшло всі необхідні рівні сертифікації, передбачені законодавством України та міжнародними нормами стандартизації. Свідоцтво про держ. Реєстрації обладнання NugaBestNM-5000 № 3774/2005 від 01.03.2010 р.

Сторінки, близькі за змістом

 Останні новини
Відпрацювати ряд технік нанесення швидкісних ударів, різноманітних подач, топ спинив, а також просто пограти з друзями у пінг-понг на відкритому повітрі дозволить придбання ігрового столу 700 M Crossove тм CORNILLEAU. Матеріалом ігровий стільниці є 9 мм пластик, на який нанесено спеціальне, що забезпечує прекрасний відскік, швидкість і обертання м'ячиків покриття сірого кольору MATTOP. Захистити стіл від виникнення небажаних відколів допомагає 60 мм окантовка, що проходить по всьому периметру. Забезпечити повну нерухомість столу допомагають широкі ніжки 120 х 60 мм з прогумованими 120 мм накладками. Усередині ніжок знаходяться сталеві вставки. Для полегшення процесу переміщення столу 700 M Crossover встановлені прогумовані 200 х 38 мм колеса з системою блокування. Виробник також подбав про комфорт і безпеку гравців, встановивши на всіх кутах захисні колодки. Також передбачені зручні кріплення для зберігання в одному місці ігрових ракеток (всього 4) і м'ячів (всього 8), а також спеціальні тримачі-дозатори для куль. У комплектацію столу входить регульована по висоті і натягу сітка.
Всесвітньо відомої тм CORNILLEAU був представлений на ринку ігровий стіл Сompetition 850 WOOD, розрахований на проведення змагань серед професіоналів по грі в настільний теніс. Головною відмітною особливістю представленої моделі є наявність 120 х 60 мм ніжок, виконаних з натурального дерева. При створенні стільниці використовується 25 мм ДСП, на яке нанесено спеціальне покриття сірого кольору. З метою поліпшення відскоку м'ячиків, зменшення чутливості під час нанесення випадкових ударів по столу під час гри, при створенні ігрової поверхні була використана унікальна технологія SKILTOP P-BALL READY. Для запобігання появи небажаних відколів, по всьому периметру столу проходить 70 мм дерев'яна окантовка. Забезпечити повний комфорт гравців під час гри допомагають скошені кути столу. Що займає мінімум часу, що складається з 16 ступенів, досить проста система складання / розкладання DSI широкі наконечники на ніжках столу і 4 колеса 35 х 125 мм з гальмами полегшать процес переміщення і установки столу COMPETITION 850 WOOD. Варто також звернути особливу увагу на те, що регулювання висоти ніжок столу дозволить проводити матчі серед гравців, що знаходяться в інвалідних візках.
 • Тенісний стіл Cornilleau Sport 200S Outdoor - безпечний і зручний аматорський всепогодний тенісний стіл.
 • Захисне меламиновое покриття столу - 5 мм - висока зносостійкість в будь-якому сезоні. Високоякісний меламін не схильний пошкоджень при різних погодних умовах.
 • Кант висотою 40 мм забезпечує столу додаткову міцність.
 • Мережа фіксована. Регулюється натяг.
 • Ігрове поле з SoftMat-покриттям (антиблик).
 • Передбачені місця для зберігання 2 ракеток.
 • 4 здвоєних маневрових колеса розміром 36 мм x 150 мм - для зручності переміщення по будь-якій поверхні.
 • Колеса без фіксаторів.
 • Стабільність, стійкість дають великі опори (ніжки) форми Y, сталеві і на 3/4 полімерні, розміром 91 мм х 25 мм в основі.
 • Система Push'n lock має 8 замків, які фіксують стільниці в горизонтальному і вертикальному положенні.
 • Система Compact Technology - для компактності при зберіганні, а також легкого і безпечного складання та розкладання столу.
 • Схвалений FFTT (Французькою федерацією настільного тенісу) для проведення дозвілля.
 • Відповідає європейському стандарту EN 14468-1.
 • Тенісний стіл Cornilleau Sport 250M Outdoor - аматорський тенісний пересувний складаний стіл для тренувань та ігор в теніс на свіжому повітрі, який з'єднав найбільш важливі технології французького виробника Cornilleau. 
 • Надійна, безпечна і практична модель тенісного столу. 
 • Захисне меламиновое покриття столу - 5 мм - висока зносостійкість в будь-якому сезоні. Високоякісний меламін не схильний пошкоджень при різних погодних умовах. 
 • Якісна поверхню столу гарантує прекрасний відскік м'яча.
 • Кант висотою 40 мм забезпечує столу додаткову міцність. 
 • Ігрове поле з SoftMat-покриттям (антиблик).
 • Регульована по висоті і натягу мережу. У складеному положенні столу вона розташовується між двома половинками, оптимізуючи простір для зберігання і забезпечуючи при цьому кращу схоронність. 
 • Передбачені місця для зберігання 2 ракеток, а також м'ячів. 
 • 4 здвоєних маневрових колеса розміром 35 мм x 150 мм - для зручності переміщення по будь-якій поверхні.
 • Колеса з гальмами, які забезпечують більшу стабільність і комфорт під час ігор і додаткову безпеку при зберіганні.
 • Стабільність, стійкість також дають великі опори (ніжки) форми Y, сталеві і на 3/4 полімерні, розміром 90 мм х 25 мм в основі.
 • Запатентована система безпечної фіксації DSI має 16 замків для фіксації в горизонтальному і вертикальному положенні.
 • Система Compact Technology - для компактності при зберіганні, а також легкого і безпечного складання та розкладання столу.
 • Схвалений FFTT (Французькою федерацією настільного тенісу) для проведення дозвілля. 
 • Відповідає європейському стандарту EN 14468- 1.
Тенісний стіл Cornilleau Sport 300 S Outdoor - чудова французька модель всепогодного тенісного столу європейського виробника Cornilleau. Захисне меламиновое покриття столу - 5 мм - висока зносостійкість в будь-якому сезоні. Високоякісний меламін не схильний пошкоджень при різних погодних умовах. Якісний відскік м'яча. Кант висотою 47 мм забезпечує столу додаткову міцність і гарантує горизонтальну ігрову поверхню. Ігрове поле з SoftMat-покриттям (антиблик). Регульована по висоті і натягу мережу. У складеному положенні столу вона розташовується між двома половинками, оптимізуючи простір для зберігання і забезпечуючи при цьому кращу схоронність. Передбачені місця для зберігання 4 ракеток і 8 м'ячиків. 4 здвоєних маневрових колеса - для зручності переміщення по будь-якій поверхні. Колеса з фіксаторами (гальмами), які забезпечують більшу стабільність і комфорт під час ігор і додаткову безпеку при зберіганні. Стабільність, стійкість дають великі опори (ніжки) арочного типу, розміром 100 мм х 60 мм в основі, укріплені сталевими вставками. Запатентована система безпечної фіксації DSI має 16 замків для фіксації в горизонтальному і вертикальному положенні. Система Compact Technology - для компактності при зберіганні, а також легкого і безпечного складання та розкладання столу. Схвалений FFTT (Французькою федерацією настільного тенісу) для проведення дозвілля. Відповідає європейському стандарту EN 14468-1.

Грунтуючись на своєму солідному досвіді всепогодного обладнання для настільного тенісу, інженери Cornilleau розробили технологію чотирьох міцних матеріалів - Ракетку Nexeо, довговічного використання. Динамічна губка (dynamic sponge) і гладка гумова поверхня надають ракетці швидкість і точність. Підібрані матеріали дають підвищену стійкість до ударів і різних погодних умов. Швидкість - динамічна губка забезпечує швидку гру.

Міцність і довговічність - композитний матеріал, робить Nexeо стійкої до ударів і різних погодних умов. Комфорт - ергономічна ручка з еластомеру (високоеластичного полімеру) забезпечує оптимальну хватку. Точність і обертання - інноваційне покриття забезпечує відмінну якість гри.
Підстава: полімер.
Накладка: губка (dynamic sponge) і гладке гумове покриття.
Ручка обрезинена.
Форма ручки: анатомічна.
Ігрові характеристики (макс. 10):

 • Швидкість: 8,5
 • Крутіння: 8,5
 • Контроль: 8

Виробник: Cornilleau (Франція).