(044) 232-67-50    (093) 394-56-85    (067) 492-70-02

Рус.
Телефоны
(044) 232-67-50
(093) 394-56-85
(067) 492-70-02
ГоловнаУсі товариМасажериМасажні ліжкаМасажне ліжко Nuga Best NM-5000 Plus

Масажне ліжко Nuga Best NM-5000 Plus

70000 грн.
Придбати
Форма заказа
Придбати: Масажне ліжко Nuga Best NM-5000 Plus
70000 грн.

Пожалуйста, предоставьте информацию для осуществления заказа.

Ваше имя и фамилия Ваш телефон (телефоны) E-mail Адрес (город, улица, дом, квартира, этаж) Дополниельная информация. Укажите ваши пожелания о времени доставки, а также любую необходимую информацию
Заказать! Отмена

Масажне ліжко Nuga Best NM-5000 Plus

Особливості масажному ліжку NugaBestNM-5000 PLUS:

В основній мат обладнання NugaBestNM-5000 вбудована каретка внутрішнього проектор, на якій кріпляться 7 ролів. 6 парних ролів нагріваються від 40 до 70 ° С. Три ряди турманієвий ролів знаходяться на одному рівні, що збільшує площу зіткнення припікання.
Конструкція каретки, на якій кріпляться роли, «плаваюча»: кожна половина рухається м'яко не тільки вгору-вниз, але і в поперечному напрямку. Це дає можливість внутрішнього проектора «пристосовуватися» до індивідуальних вигинів хребта.
Роли внутрішнього проектора виготовлені з турманієвої кераміки, яка при нагріванні випромінює довгохвильове інфрачервоне тепло.
7-й непарний рол призначений для шийного відділу хребта і нагрівається тільки до температури 37 ° С.
Масаж шийного відділу хребта становить серйозну проблему для розробників масажних ліжок. Додатковий 7-1 рол «приступає» до роботи тільки у верхньому положенні каретки, наїжджаючи на спеціальну «гірку».Ролик тисне на основу черепа, розтягуючи шийний відділ.
Турманій - складний сплав турмаліну, германію, ельвана і вулканічних порід.
У моделі NM-5000 збільшено на один ряд площа турманієвої килимка на додатковому мате обладнання. Додано 14 керамічних дисків з турманію для підвищення ефекту лікування: стала більша площа впливу на ноги і на спину (в залежності від положення на масажері).
В області нижніх кінцівок, особливо нижче колін, - сама погана циркуляція крові. Килимок з турманію значно покращує кровообіг в литках ніг. Це особливо важливо для літніх людей і тих, хто хворий на цукровий діабет.
Інфрачервоне тепло, що виділяється керамічними дисками з турманію на додатковому мате, посилює ефект прогрівання, покращує обмін речовин, зменшує біль і посилює імунітет. Тепловий вплив і точковий масаж допомагають зменшити нервово-м'язову напругу і збільшити власні сили і можливості організму.
П'яти кульковий проектор: ручний проектор виконаний у вигляді дуги з п'ятьма платформами. Зовнішнім проектором зручно прогрівати яку частину теля для зняття втоми, запалення, болю і для поліпшення кровообігу.Рекомендується при кожному використанні перші 20 хвилин прикладати проектор до печінки.
Пояс-миостимулятор - вигідне відміну NugaBestот інших масажерів.Використання низькочастотного пояса-миостимулятора допоможе підтягнути лінію талії, укріпити і зробити еластичнішою м'язи. Знімається біль, розщеплюється і виводиться накопичився всередині тіла зайвий жир.Міостимулятор покращує роботу шлунково-кишкового тракту і жовчовивідних шляхів; зміцнює м'язи дна малого тазу, склепіння стопи. Модель має 6 рівнів інтенсивності роботи миостимулятора.
Міостимулятор діє імпульсними струмами низької частоти, тренує м'язи, зменшує жирові відкладення, покращує циркуляцію крові і лімфи в організмі, і за допомогою пояса щільно притискається до будь-якої частини тіла.
Функція припікання: інфрачервоне тепло стимулює біологічно активні точки вздовж хребта по типу припікання. Ця дуже важлива функція є одним з методів рефлексотерапії.
Хворий ділянку піддається постійному одноманітному тиску і під впливом теплової енергії відбувається поліпшення кровообігу, що призводить до його одужання.
Найкращий ефект від припікання відбувається при температурі ролів 60-70 ° С. Під час зупинки проектора біологічно активні точки прогріваються теплом нагрітого турманію. Інфрачервоне тепло здатне проникати глибоко в тканини, усуваючи біль і запалення.
Завдяки припікання і прокатці каретки вгору-вниз знімається напруга в м'язах, і зростає ефективність оздоровлення.
Дослідження сучасних вчених доведено, що такий вплив на організм збільшує кількість червоних і білих кров'яних тілець у крові і покращує кровообіг. Цей метод був визнаний ефективним Всесвітньої Організації Охорони здоров'я.
Пульт дистанційного управління - дозволяє швидко переходити до зручних для користувача режимів роботи масажера, задавати необхідну температуру з урахуванням індивідуального стану.
Дисплеї показують фактичну температуру нагрівання турманієвий ролів внутрішнього і нефритових плафонів зовнішнього проекторів. Температуру проекторів можна регулювати від 40 до 70 град. Крок зміни температури - 5 градусів від 40 до 50 градусів, після 50 градусів крок зміни температури становить всього 2 градуси.
Держатель пульта дистанційного керування обертається на 360 градусів, що дозволяє використовувати його під будь-яким кутом.
Регулювання висоти -основний і додатковий мати розташовані горизонтально, але завдяки зручним захопленням можна міняти кут їх нахилу на 10, 20 або 30 градусів. Це залежить від стану або бажання користувача.Система регулювання висоти під різними кутами - це результат роботи інженерів-психологів. Апарат відповідає стилю ділових людей, дбайливо відносяться до свого часу. Під час сеансу масажу можна дивитися телевізор або читати, піднявши один або обидва мата обладнання.
Є випадки, коли необхідно регулювати висоту. Наприклад:

 • вагу людини 120 кг і більше;
 • яскраво виражений сколіоз, остеопороз;
 • організм ослаблений захворюваннями;
 • для зменшення больових відчуттів, пов'язаних зі спазмом м'язів хребта.

Функції Нуга Бест:

 • Витягування хребта
 • Припікання
 • Точковий масаж
 • Прогрівання довгохвильовими інфрачервоними променями
 • Міостімуляція низькочастотними струмами
 • Іонізація

Технічна характеристика:

 • Тип: масажне ліжко
 • Модель: NM-5000Plus (зелена)
 • Пульт ДУ - є
 • Додатковий мат з керамічними дисками з турманію - є
 • Регулювання температури нагріву турманієвої мата - є (від 40 до 70 ° С)
 • Наявність ручного режиму і 4 автоматичних режимів роботи.
 • П'яти кульковий проектор з плафонами з нефриту - є
 • У сполучної панелі знаходяться гнізда для п'яти кулькового проектора, миостимулятора і пульта дистанційного керування. Таким чином, апаратом може користуватися відразу вся родина або одна людина застосовувати всі функції одночасно.
 • Регулювання висоти - є. Яка дозволяє встановлювати виріб під кутом 10, 20 або 30 градусів. Це дає можливість використовувати массажер відповідно до індивідуальних потреб.
 • Низькочастотна подушка для миостимуляции з поясом (6 режимів роботи)
 • Функція витяжки хребта - є
 • Габарити: 200х63 см
 • Основний мат: 121х61х17 см
 • Додатковий мат: 81х 61х17 см
 • Каркас: 198х63х56см
 • Вага: 72 кг
 • Основний мат: 26 кг
 • Додатковий мат: 8 кг
 • Каркас: 34 кг
 • Навісні деталі: 4 кг
 • Ел. споживання: max - 260 Вт
 • Напруга: 220 В,
 • Частота - 50 Гц
 • Харчування подається на основний мат.
 • Температура при використанні: 30-70 ° С
 • Гарантія - 1 рік
 • Виробництво: «NUGA MEDICAL CO., LTD» (Південна Корея)

Обладнання NugaBestNM-5000 пройшло всі необхідні рівні сертифікації, передбачені законодавством України та міжнародними нормами стандартизації. Свідоцтво про держ. Реєстрації обладнання NugaBestNM-5000 № 3774/2005 від 01.03.2010 р.

Сторінки, близькі за змістом

 Останні новини
Використання складних косметологічних кушеток набирає все большуюактуальность, незважаючи на поширену оману про те, що меблі такого роданекачественна, не міцна, не зможе прослужити протягом тривалого терміну, а главноеона вкрай незручна як для виборчого клієнта так і для майстра. Опровергнутьето легко на прикладі косметологічної кушетки КО-8-3. Вона спроектована так, що практично ідеально повторює і набуває контури тіла, за рахунок регульованих основних секцій. Міцність і надійність б'юті кушетки забезпечується металевим каркасом, завдяки такій основі, кушетка здатна витримувати досить значну вагову робоче навантаження. Покриття представленого столу, виготовлено зі шкірозамінника, стійкого до обробки засобами дезінфекції. Незаперечним плюсом такого функціонального обладнання є і те, що б'юті кушетка блискавично складається у валізу, що значно полегшує транспортування і зберігання. Крім того кушетка КО-8-3 буде незамінною в салонах, де процедури із застосуванням такого обладнання є вкрай рідкісними. Кушетка чудово підійде для проведення найрізноманітніших процедур комплексного догляду за обличчям чи тілом.
Сьогодні ринок косметологічних товарів сповнений різного устаткування, серед якого, на жаль, не завжди зустрічаються тільки якісні моделі, тому потрібно бути гранично уважним, щоб зробити правильний вибір. Косметологічний візок на коліщатках Arfa-Beauty S17, незважаючи свою досить невисоку ціну, є прекрасним прикладом якісного косметологічного обладнання. Виготовлена ​​візок з благородного темного дерева Венеціанський дуб. Можна сміливо сказати, що завдяки своїй мініатюрності така візок стане витонченою прикрасою будь-якого косметологічного кабінету, б'юті клініки або СПА салону. Розміри візка 430 х 330 х 840 мм, а її вага: 12,7 кг. Виріб оснащений трьома зручними поличками, призначеними для зберігання інструментів і всіх підручних матеріалів, необхідних для проведення б'юті процедур. Потрібно відзначити що виріб має так само м'які поворотні колеса робить його ще більш зручним у використанні.
Для того, щоб в даний час у будь-якої людини шкіра була чистою і доглянутою потрібно приділяти їй особливу увагу. І для цього зараз застосовується безліч методик. Але головним, основним серед них є апаратна косметологія. Саме вона зараз показує не тільки чудові результати, але і значно скорочує час проведення сеансів по омолодженню шкіри. І в останні роки особливої ​​популярності набувають портативні прилади, які відносяться до апаратної косметології. Але перш ніж комплектувати свій такий набір з них, потрібно придбати базовий прилад, який би забезпечив би високоефективну чистку верхнього шару шкіри від забруднень. Це найкраще зробити, використовуючи хвильове випромінювання, коли зачіпаються всі її шари і шкіра не тільки очищається, але і стимулюється робота клітин, прискорюється обмін речовин під впливом такого клітинного мікромасажу.