×
Массажные кресла

Масажне крісло Moodrelax

41280 грн.
Придбати
Масажне крісло Moodrelax - це сучасне багатофункціональне крісло від компанії Casada, яке здатне замінити цілий масажний кабінет, оскільки володіє чудовим набором масажних технологій.
Опис
Характеристики

Масажне крісло Moodrelax

Масажне крісло Moodrelax Casada оснащено 5-ю масажними програмами повного масажу тіла і 3-ма наборами автоматичних програм локалізованого масажу для повного задоволення всіх потреб користувача. До того ж, є можливість поєднання різних типів масажних функцій для створення індивідуальних програм на додаток до точного точкового масажу. 

Автоматичні програми, які спеціально розроблені для масажу всього тіла, передбачають широкий діапазон масажних технік. При цьому можна включити функцію прогріву, що підсилює дію процедури.

Масажне крісло Moodrelax має спеціальний масажний блок, налаштований під хребет людини.

Індивідуально розроблена задня частина масажного крісла автоматично регулюється між 115 і 160 градусами. Таким же чином, підставка для ніг може регулюватися від 0 до 90 градусів.

Характерні особливості:

 • Можливість регулювання спинки і підставки для ступень роблять вибір положення тіла ще зручнішим.
 • Ширина між масажними роликами - регулюється (вузький, середній, широкий).
 • Регульована швидкість проведення масажу.
 • Панорамний вид. Що повертається база на 180 градусів дозволяє дивитися по сторонах і при цьому розслаблятися.

Види масажу:

 • Поступове розминка (Dual Action).
 • Биття.
 • Шведський масаж.

Роликовий масаж здійснює почергове напруження і розслаблення м'язів, він володіє особливим заспокійливим і розслаблюючим дією. Ця техніка часто застосовується при завершенні масажу для розслаблення м'язів і релаксації.

Розминка - прекрасний засіб для швидкого зняття напруги.

Прогрівання. Проникаюче всередину і поширює тепловий вплив дозволяє чудово розслабитися. Завдяки глибокому проникненню тепла, ця функція особливо благотворно впливає на напружені м'язи.

Вібрація викликає рівномірні коливання ділянок тіла, що проходять вглиб. Стимулює кровообіг в тканинах.

Функція масажу автоматично відключається після 15 хвилин. Для збільшення терміну служби двигунів необхідно включити масажні головки після 30 хвилин після відключення, що дозволяє двигунів знову охолодитися.

Масажне крісло Moodrelax - це особистий масажист, який підбере оптимальну програму масажу в залежності від напруги м'язів, особливостей статури і інших параметрів.
 

Характеристики

Режими:

 • прогрів
 • масаж, що розминає
 • вібраційний масаж
 • постукуючий масаж

Виробництво: Casada / Німеччина.

Відвідані товари

Масажне крісло Moodrelax

41280 грн.
Придбати
Масажне крісло Moodrelax - це сучасне багатофункціональне крісло від компанії Casada, яке здатне замінити цілий масажний кабінет, оскільки володіє чудовим набором масажних технологій.