(044) 232-67-50    (093) 394-56-85    (067) 492-70-02

Рус.
Телефоны
(044) 232-67-50
(093) 394-56-85
(067) 492-70-02

Тренажер Total Trainer

Тренажер Total Trainer

Тренажер Total Trainer HouseFit Совершенная уникальная конструкция.
Конструкция Total Trainer "все-в-одном", позволяющая выполнять до 60 упражнений. Полностью регулируемый уровень нагрузки. 10 уровней сложности. 14 тренировочных программ, легких для выполнения. Грифы для крепления весовых дисков (блинов). Полностью собранный - 100% готовность к работе. Мягкая упругая подвижная лава. Высококачественные подшипники и ролики. Тренировочное видео. Тип нагрузки: собственный вес + весовые диски (блины). Мягкая упругая подвижная лава. Высококачественные подшипники и ролики. Регулируемая нагрузка - 10 уровней сложности при изменении угла наклона рабочей поверхности. Грифы для крепления весовых дисков для увеличения нагрузки. Усиленная опорная платформа. Удобная складная конструкция. Назначение Total Trainer HouseFit: Отлично подойдет людям с различной физической подготовкой: тем, кому нужна очень интенсивная тренировочная программа для поддержки формы и тем, кому хочется возобновить занятия после длительного перерыва, а также детям и профессиональным спортсменам. Для максимальной реализации функций тренажера в комплекте идет видео курс пользователя. Total Trainer HouseFit позволяет выполнять большой круг упражнений.
 

Техническая характеристика:

  • Тип: тренажер
  • Модель: Total Trainer
  • Габариты (ДхШхВ): 198х54х133 см
  • Вес: 39 кг
  • Гарантия: 1 год
  • Производитель: HouseFit / Китай.

Для заказа тернажера, звоните: 050-131-75-33.

Сторінки, близькі за змістом

 Останні новини
Прекрасний варіант для сучасної практики індустрії краси. У цьому підрозділі представлений нагрівач парафіну для рук електронний UMS-8006. Цей функціональний прилад допоможе вам, як знавцеві косметології виконати якісну процедуру. Він зробить час послуги парафінотерапії бездоганним і акуратним. Для підігріву парафіну є особливий об'ємний резервуар. Після підігріву парафіну на необхідний рівень, ви можете регулювати температуру витратного матеріалу спеціальним верньєром. Включення парафінотерапії допоможе вашим клієнтам врятуватися від сотень проблем зовнішності і поправити загальне самопочуття. Парафинонагреватель для рук електронний UMS-8006 окупитися вже в практично завтра, так вартість його непристойно мала, а користь він буде приносити багато років. Ваші відвідувачі будуть щасливі, що проводиться вами парафінотерапією. Так як вона прекрасно поєднується зі десятками іншим процедурами. Ви як майстер, можете добитися кращого ефекту, поєднуючи різні методики. Парафінотерапія актуальна в будь-який час року, так як сухість шкіри може бути викликана як нестримною нічим літньою спекою, так і суворим і пекучим холодом. Ми впевнені, що покупка Парафинонагреватель ручного електронного UMS-8006 - це вигідне придбання для профі вашого салону краси!
Сьогодні практично кожен косметологічний салон пропонує серед інших послуг парафінотерапія рук і ніг. Парафінотерапія дозволяє зробити шкіру рук і ніг зволоженою, доглянутою, красивою і здоровою. За кілька процедур парафінотерапії можливо навіть розгладити дрібні зморшки. Багато жінок користуються послугами майстра-косметолога, роблячи подібні процедури систематично. Тому в кожному косметологічному салоні, що надає подібні послуги, є спеціальне устаткування-прилад для нагріву парафіну. Нагрівач парафіну для рук або ніг UMS-8011 складається з спеціальної посудини з кришкою. Парафинонагреватель незамінний помічник майстра, в його спеціальному резервуарі розігрівається парафін, температура в ньому підтримується за допомогою електронного перемикача. Виріб представлено в білому кольорі, кришка його приємного рожевого кольору. Важливо відзначити, що процедура парафінотерапії досить-таки проста, що дозволить робити її будинку, при наявності цього обладнання.
Пропонуємо розглянути вам варіант нагрівач для різного парафіну для рук і ніг електронний UMS-8013. Це чудовий прилад для прибуткового розширення переліку послуг будь-якого салону краси або приватної практики. Купуючи його на представленому сайті по самій прийнятній ціні в країні, ви купуєте можливість надавати послуги елітного рівня. Так як цей інструмент може підготувати шкіру клієнтів для виконання інших процедур або маніпуляції вашого косметологічного кабінету. Цей функціональний прилад перевірений позитивними відгуками косметологів не тільки України, але й інших країн! Парафін швидко розм'якшується в спеціальному резервуарі. Потім ви підтримуєте температуру витратного матеріалу з допомогою зручного перемикача. Електронний нагрівач парафіну UMS-8013 компактний і міцний. Цей прилад чудово увіллється в інтер'єр вашого салону краси, тому при першій можливості ви за мінімум часу можете його включити і провести вимагаю маніпуляцію. Після замовлення найбільш зручним для вас варіантом перевізника ми доставимо вам цей прилад. Запевняємо вас, що клієнти, відчувши на собі всі переваги Парафинонагреватель, стануть завсідника відвідувачами вашого салону!