(044) 232-67-50    (093) 394-56-85    (067) 492-70-02

Рус.
Телефоны
(044) 232-67-50
(093) 394-56-85
(067) 492-70-02

Тренажер Total Trainer

Тренажер Total Trainer

Тренажер Total Trainer HouseFit Совершенная уникальная конструкция.
Конструкция Total Trainer "все-в-одном", позволяющая выполнять до 60 упражнений. Полностью регулируемый уровень нагрузки. 10 уровней сложности. 14 тренировочных программ, легких для выполнения. Грифы для крепления весовых дисков (блинов). Полностью собранный - 100% готовность к работе. Мягкая упругая подвижная лава. Высококачественные подшипники и ролики. Тренировочное видео. Тип нагрузки: собственный вес + весовые диски (блины). Мягкая упругая подвижная лава. Высококачественные подшипники и ролики. Регулируемая нагрузка - 10 уровней сложности при изменении угла наклона рабочей поверхности. Грифы для крепления весовых дисков для увеличения нагрузки. Усиленная опорная платформа. Удобная складная конструкция. Назначение Total Trainer HouseFit: Отлично подойдет людям с различной физической подготовкой: тем, кому нужна очень интенсивная тренировочная программа для поддержки формы и тем, кому хочется возобновить занятия после длительного перерыва, а также детям и профессиональным спортсменам. Для максимальной реализации функций тренажера в комплекте идет видео курс пользователя. Total Trainer HouseFit позволяет выполнять большой круг упражнений.
 

Техническая характеристика:

  • Тип: тренажер
  • Модель: Total Trainer
  • Габариты (ДхШхВ): 198х54х133 см
  • Вес: 39 кг
  • Гарантия: 1 год
  • Производитель: HouseFit / Китай.

Для заказа тернажера, звоните: 050-131-75-33.

Сторінки, близькі за змістом

 Останні новини
Використання складних косметологічних кушеток набирає все большуюактуальность, незважаючи на поширену оману про те, що меблі такого роданекачественна, не міцна, не зможе прослужити протягом тривалого терміну, а главноеона вкрай незручна як для виборчого клієнта так і для майстра. Опровергнутьето легко на прикладі косметологічної кушетки КО-8-3. Вона спроектована так, що практично ідеально повторює і набуває контури тіла, за рахунок регульованих основних секцій. Міцність і надійність б'юті кушетки забезпечується металевим каркасом, завдяки такій основі, кушетка здатна витримувати досить значну вагову робоче навантаження. Покриття представленого столу, виготовлено зі шкірозамінника, стійкого до обробки засобами дезінфекції. Незаперечним плюсом такого функціонального обладнання є і те, що б'юті кушетка блискавично складається у валізу, що значно полегшує транспортування і зберігання. Крім того кушетка КО-8-3 буде незамінною в салонах, де процедури із застосуванням такого обладнання є вкрай рідкісними. Кушетка чудово підійде для проведення найрізноманітніших процедур комплексного догляду за обличчям чи тілом.
Сьогодні ринок косметологічних товарів сповнений різного устаткування, серед якого, на жаль, не завжди зустрічаються тільки якісні моделі, тому потрібно бути гранично уважним, щоб зробити правильний вибір. Косметологічний візок на коліщатках Arfa-Beauty S17, незважаючи свою досить невисоку ціну, є прекрасним прикладом якісного косметологічного обладнання. Виготовлена ​​візок з благородного темного дерева Венеціанський дуб. Можна сміливо сказати, що завдяки своїй мініатюрності така візок стане витонченою прикрасою будь-якого косметологічного кабінету, б'юті клініки або СПА салону. Розміри візка 430 х 330 х 840 мм, а її вага: 12,7 кг. Виріб оснащений трьома зручними поличками, призначеними для зберігання інструментів і всіх підручних матеріалів, необхідних для проведення б'юті процедур. Потрібно відзначити що виріб має так само м'які поворотні колеса робить його ще більш зручним у використанні.
Для того, щоб в даний час у будь-якої людини шкіра була чистою і доглянутою потрібно приділяти їй особливу увагу. І для цього зараз застосовується безліч методик. Але головним, основним серед них є апаратна косметологія. Саме вона зараз показує не тільки чудові результати, але і значно скорочує час проведення сеансів по омолодженню шкіри. І в останні роки особливої ​​популярності набувають портативні прилади, які відносяться до апаратної косметології. Але перш ніж комплектувати свій такий набір з них, потрібно придбати базовий прилад, який би забезпечив би високоефективну чистку верхнього шару шкіри від забруднень. Це найкраще зробити, використовуючи хвильове випромінювання, коли зачіпаються всі її шари і шкіра не тільки очищається, але і стимулюється робота клітин, прискорюється обмін речовин під впливом такого клітинного мікромасажу.