×
Кліматичні комплекси

Кліматичний комплекс Zenet 703C

3999 грн.
Придбати
Кліматичний комплекс Zenet 703C

Кліматичний комплекс Zenet 703C

Зовнішній вигляд приладу і основні компоненти:

1. Кришка приладу

2. Кнопки приладу

3. Панель управління

4. Ручки

5. Горизонтальні лопаті

6. Вертикальні лопаті

7. Індикатор рівня води

8. Тримач шнура живлення

9. Колесики. Передні колеса з фіксатором.

10. Держатель для пульта.

11. Пульт дистанційного керування

12. Лопаті

13. Задня стінка

14. Повітряний сітчастий фільтр (знімний)

15. Електричний шнур

16. Бак для води

17.Фіксатор alt

Опис функцій:

Кнопка ON / OFF (Включення / Виключення):

При натисканні на кнопку ON / OFF запускається вентилятор, який у вимкненому стані перебуває в режимі очікування. При повторному натисканні на кнопку ON / OFF Ви припините роботу приладу. Підсвічування кнопок зникне. Кнопка Timer (Таймер): Можна легко встановити таймер від 0,5 до 7,5 годин, для цього натисніть один раз на кнопку TIMER і засвітиться індикатор біля значення 0,5 години, і далі продовжуючи натискати на кнопку TIMER виставляєте необхідний час роботи приладу, яке буде висвітлюватися на панелі управління загорянням індикаторів 0.5 ч; 1 ч; 1.5 ч ...... 7.5 ч. Кнопка Speed (Швидкість): Дана кнопка використовується для зміни швидкості руху повітряного потоку в режимі Охолодження. При повторному натисканні кнопки Speed Ви можете виставити ту швидкість, яка вам необхідна. У приладі існують 3 режиму HIGH (Висока), MEDIUM (Середня) і LOW (Низька) з покажчиками для кожної з них. Кнопка Cool (Охолодження): Натиснувши на кнопку Ви запускаєте режим Охолодження. При повторному натисканні функція охолодження припиняється. Примітка: Якщо в прилад не залита вода або включений режим Обігріву - дана функція працювати не буде. Кнопка Swing: Можна окремо включити режим Swing, який забезпечить постійне зміна напрямку повітря в горизонтальному напрямку. Для відключення даного режиму натисніть ще раз кнопку Swing на панелі управління. Кнопка HEAT (Обігрів): Опустивши важіль праворуч на приладі на значення HEAT (Обігрів), Ви вимкніть функцію COOL (охолодження). За замовчуванням обігрів приміщення проводиться з низькою швидкості (LOW HEAT), потім натиснувши на кнопку HEAT Ви можете вибрати високу швидкість обігріву HIGH HEAT. І навпаки. Щоб знову перейти на функцію Охолодження просто підійміть важіль перемикача.

Примітка: Якщо Кліматичний комплекс працював на функції Обігрів, то вимкнення апарата відбудеться через 20 секунд, коли охолонуть нагрівальні елементи.

1. При додаванні води стежте щоб рівень води не перевищив позначку MAX і не був нижче рівня MIN

2.Пожалуйста, відключіть електроживлення при додаванні води.

Чищення і догляд.

Протягом тривалого використання робота кліматичного комплексу стає неефективною через пил, який осідає на мокрому завісі і повітряному фільтрі.

Виходячи з цього рекомендується регулярно очищати їх.

1.Не використовуйте хімічні миючі засоби.

2.Отключіте джерело живлення перед очищенням вентилятор через високої напруги в ньому.

1. Повітряний сітчастий фільтр

Відключіть прилад від електроживлення, вийміть сітчастий фільтр з допомогою викрутки і очистіть наведеним нижче чином: Використовуйте м'яку щітку і рідке мило, щоб очистити фільтр. Подбайте про те, щоб фільтр повністю висох, після чого вставте його на місце.

2. Очистіть мокрий завісу

Відключіть прилад від електроживлення, а потім вийміть вологий завісу із задньої кришки. Використовуйте м'яку щітку і рідке мило, щоб очистити вологий завіса і промийте його чистою водою. Перед установкою назад в прилад необхідно його висушити.

3. Резервуар з водою

Метод очищення:

При забрудненні, будь ласка, вимкніть прилад від електроживлення, вийміть резервуару для води, візьміть мочалку і трохи миючого засобу, щоб позбутися від бруду всередині резервуара. Після цього промийте його чистою водою, протріть сухою тканиною і висушіть.

4. Очистіть зовнішній ковпак

Очистіть зовнішню кришку з м'яким миючим засобом і шматком м'якої тканини.

Технічні характеристики кліматичного комплексу ZENET LFS-703C:

  • Напруга 220 В
  • Потужність 70/2000 Вт
  • Ємність бака 4 літри
  • Галасливість приладу близько 60dB

Відвідані товари

  • Напруга 220 В
  • Потужність 70/2000 Вт
  • Ємність бака 4 літри
  • Галасливість приладу близько 60dB